Zmywarka dla gastronomii

Jak skutecznie wspinać się po kolejnych szczeblach kariery? Jak dążyć do awansu? W jaki sposób skutecznie rozwijać się zawodowo?
żarłok

Zmywarka dla gastronomii

Post autor: żarłok »

Od jakiegoś czasu myślę o zakupie nowej zmywarki do mojej restauracji. Nie będę wymieniać marki, jakiej używaliśmy do tej pory ale generalnie porażka. Awaryjna i jakoś słabo domywała. Teraz chcę postawić na dużo lepszą jakość. Co sądzicie o zmywarkach Winterhalter?? Czytałem, że lider na rynku. Chwalą ludzie bardzo za jakość. Ktoś, coś?
Awatar użytkownika
leonardolaskowska
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2020, 14:53

Re: Zmywarka dla gastronomii

Post autor: leonardolaskowska »

Wiem że są lepsze zmywarki, a nawet i tańsze, tylko trzeba szukać. Ja korzystam z porad zawartych na tym blogu http://maps.google.com.bd/url?q=http://agdchrosciel.pl/, sprawdzam tam różne recenzje czy testy sprzętu AGD, cała strona jest o kuchni, głównie restauracyjnej, czyli coś dla ciebie.
Marcel32

Re: Zmywarka dla gastronomii

Post autor: Marcel32 »

W takich miejscach to nawet nie ma co myśleć o innym sprzęcie niż tych "przemysłowym" że tak powiem. Zmywarki gastronomiczne to zupełnie inna jakość niż te dedykowane do użytku domowego. Ja polecam markę Winterhalter. Podejrzewam, że kojarzycie, bo to lider na rynku jeśli chodzi o zmywarki do gastronomii i są popularne. Takie miejsca jednak wymagają porządnego sprzętu i warto o to zadbać, żeby później nie narzekać. Lepiej wydać raz więcej niż nakupić jakiegoś marnego sprzętu i non stop go serwisować.
ODPOWIEDZ