Prowadzenie sklepu

Jak skutecznie wspinać się po kolejnych szczeblach kariery? Jak dążyć do awansu? W jaki sposób skutecznie rozwijać się zawodowo?
Inezak

Prowadzenie sklepu

Post autor: Inezak »

Dziewczyny, czy któraś z Was prowadzi swój własny, mały biznes? Myślę o tym, żeby otworzyć sklep z ubraniami, a może ściślej mówiąc - butik online z odzieżą damską. Planuję początkowo prowadzić sprzedaż tylko online, ale z czasem może uda się też otworzyć taki mały punkt w moim mieście, jest to moje małe marzenie.
Geku332

Re: Prowadzenie sklepu

Post autor: Geku332 »

Uważam, że jeśli chodzi o biznes, to zawsze trzeba stawiać na jakość usług. Jeśli będziesz więc potrzebować namiarów na firmę kurierską, to moim zdaniem najlepiej zdecydować się na brokera, bo ma najkorzystniejszą ofertę. Pod adresem: https://www.sendit.pl/ jest pełna oferta Sendit, który jest takim brokerem.
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 170
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Re: Prowadzenie sklepu

Post autor: tadzionorek »

Jeśli zastanawiacie się nad rozkręceniem własnego biznesu, to moim zdaniem warto udać się pod ten link: https://www.stylerbb.net/franczyza-jako ... czy-warto/ . Czytałem sporo o franczyznie i muszę przyznać, że trochę obawiam się otworzenia takiego biznesu. Co o tym myślicie? Macie jakieś rady?
ODPOWIEDZ