Nauka niemieckiego zdalnie - pod katem pracy?

Jak skutecznie wspinać się po kolejnych szczeblach kariery? Jak dążyć do awansu? W jaki sposób skutecznie rozwijać się zawodowo?
Awatar użytkownika
Wiktors
Posty: 43
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:17

Nauka niemieckiego zdalnie - pod katem pracy?

Post autor: Wiktors »

Nauka niemieckiego zdalnie - pod katem pracy?
Gdzie się najlepiej i najszybciej można nauczyć mówić i rozumieć, tak, żeby móc się dogadac z klientami niemieckojęzycznymi, których coraz więcej jest firmie?

Jakieś rekomendacje podrzucicie ?
Władca mimiki.
Kwiecień1989

Re: Nauka niemieckiego zdalnie - pod katem pracy?

Post autor: Kwiecień1989 »

Hej, a znasz może szkołe Struktura? tu: https://www.structura.pl/stacjonarnieionline.html :?:
Oni prowadzą kurs niemieckiego online w bardzo nowoczesny sposób i dzięki któremu cały proces nauki zdalnej przebiega szybciej a do tego bardzo efektywnie, więc z takich lekcji można naprawdę wiele wyjąć i do pracy i do takiego codziennego porozumiewania się językiem niemieckim.
Poczytaj sobie na spokojnie ofertę od nich i zakres nauki, myślę że Ci się spodoba
paweł

Re: Nauka niemieckiego zdalnie - pod katem pracy?

Post autor: paweł »

Mój syn przygotowuje się do egzaminu z matury i utrwala sobie wiadomości z biologii korzystając z tej książki tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-jezyk-polski-2021 . Publikacja została tak stworzona, aby mogli po nią sięgnąć zarówno ci, którzy dopiero zaczynają uczyć się zagadnień maturalnych oraz te osoby, które mają już pewną wiedzę na konkretne tematy.
haluś80

Re: Nauka niemieckiego zdalnie - pod katem pracy?

Post autor: haluś80 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w rozwoj swoich uczniow? Jestem polonistką w szkole sredniej i zalezy mi na tym,by zmotywowac moich podopiecznych do nauki. Co sądzicie o tym https://efc.edu.pl/ Proszę o wasze opinie, chętnie dowiem się więcej, pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ