Najlepszy kierowca

Jak skutecznie wspinać się po kolejnych szczeblach kariery? Jak dążyć do awansu? W jaki sposób skutecznie rozwijać się zawodowo?
Awatar użytkownika
Higienistka
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:49

Najlepszy kierowca

Post autor: Higienistka »

Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy https://mojkierowca.pl/ . Gwarantuje ona bezpieczny przewóz osób w każdym miejscu w Europie. Serdecznie polecam, bo pracują tam profesjonaliści.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Najlepszy kierowca

Post autor: Kachna »

A skoro już o kierowcach mowa, to może ktoś z Was szuka pracy jako kierowca w transporcie zagranicznym? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://www.dasko.com.pl/pl/oferty-prac ... zynarodowy. Jak widać działająca na rynku od wielu już lat i ciesząca się uznaniem firma Dasko poszukuje takich właśnie pracowników. Sądzę, że warto się do nich zgłosić ;)
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 66
Rejestracja: 20 maja 2019, 12:44

Re: Najlepszy kierowca

Post autor: AbiUbu »

Wysokiej jakości kierowcy pracują w firmie Stando. Często korzystam z ich usług, dowożą do mojej firmy oleje spożywcze. Ich cysterny są duże i ciężko jest nimi wymanewrować, ale chłopaki dają radę.
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 95
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:35

Re: Najlepszy kierowca

Post autor: zuzanka »

Jeżeli też jesteście kierowcami to zapewne wiecie, że nawet najlepszy kierowca czasami się zagapi, zamyśli czy coś i policja może mu za coś wystawic mandat. Mandat i tak sam w sobie nie jest czymś fajnym, ale na szczęście można je płacic online poprzez https://zaplacmandat.pl .
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2019, 21:12

Re: Najlepszy kierowca

Post autor: Martyna »

Zgodze sie z tym.
ODPOWIEDZ