Korzystanie ze szkoleń

Jak skutecznie wspinać się po kolejnych szczeblach kariery? Jak dążyć do awansu? W jaki sposób skutecznie rozwijać się zawodowo?
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 152
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Kasha »

Jeżeli tylko mamy możliwość, skorzystania z jakiegoś szkolenia to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. W koncu to Ty dzieki temu dowiesz się nowych rzeczy i rozwiniesz się jeszcze bardziej. Mnie od jakiegoś czasu zastanawia to szkolenie https://manka-academy.com/szkolenia-zam ... biznesowe/ może namówie koleżanki z pracy i razem się na nie wybierzemy.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Kachna »

Moim zdaniem warto jest brać udział . w różnych kursach i szkoleniach, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy i gdzie przydadzą się nam jakieś umiejętności. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar-Grup, która jak widać organizuje takie szkolenia z najróżniejszych dziedzin i branż, tak aby każdy znalazł coś dla siebie ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
Joplin
Posty: 12
Rejestracja: 11 wrz 2019, 20:04

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Joplin »

W sumie to racja
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 95
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:35

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: zuzanka »

Skoro już mowa o szkoleniach, to moim zdaniem ciekawą opcją dla informatyków są szkolenia z systemów SAP. To ciężkie zagadnienie, ale słyszałem, że w tym miejscu https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/sap/ bardzo fajnie realizują szkolenia z tego zakresu.
Ostatnio zmieniony 04 paź 2019, 0:46 przez zuzanka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: martita »

W biznesie szkolenia są bardzo ważnym elementem. Szkolenia takie jak tu https://biznesedukator.pl/ z pewnością przydadzą się każdemu. Szkolenia sprzedażowe, marketingowe, negocjacyjne - to się sprawdza niezależnie od branży. Inwestycja w szkolenia to inwestycja w siebie i warto z tego skorzystać.
ODPOWIEDZ