Konferencja - szkolenie online

Jak skutecznie wspinać się po kolejnych szczeblach kariery? Jak dążyć do awansu? W jaki sposób skutecznie rozwijać się zawodowo?
Wieśka

Konferencja - szkolenie online

Post autor: Wieśka »

W najbliższym czasie będę współprowadzić konferencję, miało się to odbyć w nieco innych warunkach, ale ze względu na covid zmniejszono liczbę słuchaczy, dlatego planujemy zarejestrować całe wydarzenie dla pozostałych. Macie jakieś opinie na temat art-film.pro? Z nimi planujemy nawiązać współpracę w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Xenia
Posty: 107
Rejestracja: 20 lip 2019, 15:15

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: Xenia »

Wszelkiego rodzaju konferencje oraz szkolenia bardzo się przydają w przypadku gdy chcemy rozwijać swoją wiedzę w danej dziedzinie. Naszym konikiem w rodzinie jest od zawsze biochemia i lubimy korzystać z różnych spotkań związanych z tym tematem. Wkrótce odbędzie się bardzo ciekawe webinarium Teoria Inteligentnego Projektu 2020: Granica ewolucji. Data rozpoczęcia: 17.11 o godz. 18:00 https://granicaewolucji.pl/ . Warto nim uczestniczyć, szczególnie dlatego, ze gościem będzie sam Michael J. Behe, amerykański biochemik i autor książki „Granica ewolucji”
Awatar użytkownika
duduk
Posty: 266
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:57

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: duduk »

Jeśli chodzi o szkolenia bhp Gdynia, to możecie na nie się zapisać w firmie https://q-hse.pl/ Dzięki kursom u nich udało mi się zdobyć od razu pracę, z czego byłem bardzo zadowolony.
Wieśka

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: Wieśka »

Obecnie jeszcze można znaleźć wiele wartościowych szkoleń, które odbywają się w tradycyjny sposób - https://www.movuto.pl/neurorozwojowa-di ... ych-krakow Jednak uczestniczenie w ćwiczeniach praktycznych i kontakt z trenerem dają dużo więcej niż za pośrednictwem komputera. Więc póki jest taka możliwość warto z tego korzystać i jak najlepiej poszerzać swoją wiedze i umiejętności.
sześcian

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: sześcian »

Szkolenia/warsztaty online są bardzo ciekawe, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu aby poznać zagadnienia związane z zarządzaniem produkcji albo logistyka poprzez System ERP. Więcej informacji możecie znaleźć tutaj https://www.informatykawprodukcji.pl/
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: Kachna »

A skoro już o szkoleniach mowa, to gdzie robiliście sobie kurs przygotowujący do pracy biurowej? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej https://kursy-edu.net.pl/kurs-pracownik-biurowy/, że Firma Szkoleniowa Kar-Group ma taki kurs w swojej ofercie. Jak sądzicie, czy warto się tam na takie szkolenie zapisać? Czy taki certyfikat może się przydać?

rtv euro agd galeria sandecja
iśka

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: iśka »

Szkolenia on-line niosą tylko same korzyści, sama zobacz https://allebiznes.pl/kursy-i-szkolenia-online/. Sama ma 3 dzieci i wyrwać się gdzieś jest bardzo ciężko, taki kurs on-line odpalasz w domu i po problemie.
Awatar użytkownika
Paulinka5
Posty: 67
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:39

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: Paulinka5 »

Może też organizujecie konferencje? Ja już kilka razy stawałam przed takim wyzwaniem, mam już trochę doświadczenia. Może i tu też przydadzą się wam modelki od https://papilioagency.com/modelki/lodz/ W tej firmie można też wynająć profesjonalne hostessy.
fliśka90

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: fliśka90 »

Witam,w przyszłości chcę rozwinąć swoje umiejętności związane z fotografią i filmem. Co sądzicie o tym https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/swiad ... acji-uavo/ ? Czy macie jakies zwiazane doswiadczenia z obsluga drona? Bede wdzieczna za opinie, pozdrawiam.
robełek

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: robełek »

Każda konferencja to czas w którym musimy przekazac słuchaczom niezwykle wiele informacji w taki sposób aby zapamiętali jak najwięcej. Na stronie jaką jest https://tworzenieprezentacji.pl Znajdziesz rozwiazanie tego problemu. Dzięki prezentacji multimedialnej, będzie Ci o wiele łatwiej tego dokonac.
agresto
Posty: 179
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:17

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: agresto »

Jeśli interesują was szkolenia dla transportu i Certyfikat Kompetencji Zawodowych, to skontaktujcie się z firmą https://www.certyfikatkatowice.pl/ i zapiszcie się do nich na kurs. Korzystałam z ich oferty i jestem bardzo zadowolona, super u nich jest także to, że szkolenia trwają w weekendy.

zal-vb4
KarkowyŁ

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: KarkowyŁ »

Teraz większość konferencji odbywa się online i trzeba myślę, że na taką formę się już przestawić. Podrzucam Wam linka do nich - https://poly.veracomp.pl/rozwiazania-au ... erencyjne/ . Poczytajcie sobie o rozwiązaniach audio i wideo konferencjach. Odpowiedni sprzęt to podstawa. W końcu problemy techniczne to najgorsze co może się wydarzyć podczas takiej konferencji.
MalickaŻ

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: MalickaŻ »

Podrzucam Wam link do tego artykułu - https://szok.biz/wideokonferencje-jak-sie-przygotowac/ . Znajdziecie tam wiele informacji na temat e-konferencji. Teraz świat stanął na głowie i większość tematów odbywa się online, więc trzeba się przestawić i być gotowym waśnie na takie nowoczesne rozwiązania.
kiermana

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: kiermana »

Jeśli planujecie konferencję to koniecznie nie zapomnijcie też o odpowiedniej obsłudze, to ta jest bardzo istotna i ma mega duży wpływ na cały odbiór wydarzenia. Ja korzystam z usług Agencji hostess Alternativa gdy realizuję eventy na terenie miasta Kielce. Tu macie o nich znacznie więcej informacji https://alternativamodels.pl/hostessy-kielce/. Z tego co wiem, to działają od wielu lat na ternie całego kraju, więc jeśli szukacie tego typu wsparcia w innych lokalizacjach, to też możecie skorzystać z ich usług. Efekty są naprawdę świetne,
A1icja96

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: A1icja96 »

Super pomysł, myśle nad takim rozwiązaniem w mojej firmie :)
https://www.google.pl/________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Kaczka

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: Kaczka »

Faktycznie same konferencje zazwyczaj są bardzo ciekawym wydarzeniem i ja również jestem zdania, że niezwykle ważną kwestią jest to aby wiedzieć także kto może wykonać stoiska konferencyjne. Akurat jak dla mnie bardzo fajnie w takiej sytuacji sprawdza się skorzystanie z usług firmy https://expoextreme.com.pl i właśnie dlatego ja na takich kwestiach się skupiam.
finezyjnaa88

Re: Konferencja - szkolenie online

Post autor: finezyjnaa88 »

No dobrze, a jak mam sprawdzić opcje takie jak platforma edukacyjna szkolenia ? Macie na to jakieś patenty, możliwości ? Jak sprawdzacie ogólnie, jak to wygląda, co należy zrobić? Jestem ciekawa, jak to wygląda i jakie macie możliwości pod tym kątem. Czekam na propozycje.
ODPOWIEDZ