Inwestowanie w nieruchomości

Jak skutecznie wspinać się po kolejnych szczeblach kariery? Jak dążyć do awansu? W jaki sposób skutecznie rozwijać się zawodowo?
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 149
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:14

Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Tomasz798 »

Zauważam, że dzisiaj coraz więcej osób rozpoczyna inwestowanie w nieruchomości. Myślę, że to moze być faktycznie dobrym rozwiązaniem na zarządzanie kapitałem. Warto jednak zastanowić się nad takimi warsztatami jak https://wiwn.pl/ dzięki którym będzie Wam o wiele prościej zadbać o Wasze inwestycje.

jakie badania refunduje nfz
Awatar użytkownika
Jackson3
Posty: 65
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:53

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Jackson3 »

A ja polecam nieruchomości Hiszpania do inwestowania. Skutecznie zainwestujecie tutaj swoje pieniądze w nieruchomości. Chętni na wille w takiej lokalizacji na pewno się znajdą. Dlatego nie będzie problemu z wynajmem. Jeżeli chcecie zarabiać pasywnie to na pewno warto to rozważać. Ja bym się właśnie na coś takiego zdecydował z chęcią.
Ta część mojego życia już się chyba skończyła i to pozostawia w człowieku pustkę. Taką, która gwiżdże w środku nocy, zupełnie jakby gdzieś tam głęboko w środku zerwał się wiatr i starał się zastąpić to, czego już nie ma.
Awatar użytkownika
reggy
Posty: 66
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:07

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: reggy »

Jest oferta od https://optimalpartners.pl/ . Oferują ciekawe projekty inwestycyjne m.in. działki budowlane, w kompleksie Marina Ryn, na Mazurach. W kompleksie powstaną też apartamenty, Marina ze strefą rekreacji, hotel, centrum rehabilitacji. Inwestując tu w nierychomość można albo wybudować dom i wynająć go w ramach Mariny Park albo odsprzedać Optimalpartners działkę i zyskać 8% w skali roku.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: orton50 »

Inwestycje w nieruchomości to przede wszystkim wiedza i odpowiednio nastawiona praktyka, która bez wątpienia jest stworzona w konkretnym działaniu. Stąd też dobrze jest postawić na dodatki, które podwyższą wartość wynajmowanej inwestycji. Pomoc techniczna od https://usterka.pl/elektryk-hydraulik-dla-firm/ to dodatek bardzo trafiony i na pewno doceni go każdy wynajmujący, więc warto się nad tym zastanowić ;)
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Katerina25 »

Jak na razie, to jeszcze zgłębiam wiedzę na temat inwestowania. Mój faworyt to nieruchomości pod wynajem. Z tego powodu śledzę bardzo uważnie wszystkie artykuły i wpisy na https://inwestujwnieruchomosci.pl/ . Bardzo dużo interesujących rzeczy tam znalazłam.
Awatar użytkownika
Olga
Posty: 45
Rejestracja: 20 mar 2019, 5:50

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Olga »

Tak naprawdę możliwości w zakresie inwestowania mamy dzisiaj bardzo wiele. Niemniej jednak zanim jeszcze postawimy na nieruchomości, warto też wziąć pod uwagę inne opcje jak chociażby inwestycja na giełdzie . Jeżeli poprowadzi nas doświadczony doradca możemy tutaj bowiem naprawdę sporo zyskać:).
ODPOWIEDZ