Coaching kariery - polecamy najlepszych doradców zawodowych

Jak skutecznie wspinać się po kolejnych szczeblach kariery? Jak dążyć do awansu? W jaki sposób skutecznie rozwijać się zawodowo?
Urshula

Coaching kariery - polecamy najlepszych doradców zawodowych

Post autor: Urshula »

Uważam, że warto zrobić listę najlepszych coachów kariery, nie tylko dla nas samych, ale także i dla coachów - niech starają się żeby na niej się znaleźć!

Ja zacznę.

Osobiście polecam panią Patrycję Polaczuk-Rutkowską. To właścicielka marki Love My Job. Na swojej stronie internetowej lovemyjob.pl ma wiele informacji na temat swój, świadczonych usług oraz treści poradnikowych. Można tam znaleźć m.in. informację, iż jako pierwsza w Polsce ukończyła międzynarodowy, prestiżowy kurs Designing Your Life, że ma tytuł naukowy i jako zawodowy coach kariery, świadczy coaching kariery dla klientów z Polski, ale także i z zagranicy. Posiada wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne w zastosowaniu metody Design Thinking w projektowaniu kariery zawodowej.

Mnie podoba się jej sposób komunikacji. Oferuje bowiem zarówno konsultacje kariery przez internet, jak i spotkania na żywo. Jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o terminy i godziny spotkań. Podoba mi się również, że można korzystać u niej z pojedynczych usług - jak właśnie konsultacje, czy audyt profilu LinkedIn czy zakup e-book o profilu na LinkedIn, jak również skorzystać z usług kompleksowych. Mam tu w szczególności na myśli program COMPASS, czyli "autorski program rozwoju kariery i odkrywania nowej ścieżki zawodowej".

W efekcie przeprowadzonych konsultacji oraz audytu mojego CV i profilu na LinkedIn, zmieniłam swoje nastawienie do wykonywanej pracy, stałam się bardziej asertywna, lepiej zorganizowałam swoją pracę i... AWANSOWAŁAM! Zmiany u mnie bardzo szybko zauważyło kierownictwo, dzięki czemu poza zmianą stanowiska na wyższe, otrzymałam większą wypłatę i bonus za wyniki. Czy można kogoś lepiej zarekomendować niż właśnie w ten sposób?

Podzielcie się swoimi historiami i wskażcie najlepszych coachów kariery w Polsce!