Zmiana siedziby firmy

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Beatrycze1988
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2021, 11:32

Zmiana siedziby firmy

Post autor: Beatrycze1988 »

Witajcie moi drodzy. Jeśli planowalibyście przenieść siedzibę swojej firmy, to prędzej zdecydowalibyście się na biuro na wynajem czy wolelibyście kupić nieruchomość? Szczerze przyznam, że nie jestem pewna, co robić. Liczę na wasze rady i wskazówki w tym zakresie. Dzięki!
Robięr5

Re: Zmiana siedziby firmy

Post autor: Robięr5 »

Osobiście, uważam, że wynajem biura to lepsze rozwiązanie - nie trzeba martwić się ogromnymi kosztami związanymi z kupnem lokalu, można się też w razie czego przenieść. Ja wynajmuję lokale biurowe od firmy EKO-INVEST ze Słubic: https://eko-invest.net.pl/gallery.html#rooms i bardzo mi taki stan rzeczy odpowiada. Firma oferuje ogromną powierzchnię, na której znajduje się wiele rodzajów budynków i lokali pod wynajem, więc przedsiębiorcy różnego typu będą mogli skorzystać. Polecam się nimi zainteresować, jeśli szukasz dogodnego miejsca na swoje nowe biuro.
daż

Re: Zmiana siedziby firmy

Post autor: daż »

Taka zmiana siedziby firmy to duże wyzwanie. Tym większe jeśli chodzi o przeniesienie zakładu produkcyjnego, w którym jest pełno maszyn i urządzeń. Wtedy to już zdecydowanie warto polegać na profesjonalnych firmach, które znają się na takich kwestiach.
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Zmiana siedziby firmy

Post autor: zimka »

Zmiana siedziby firmy na pierwszy rzut oka, może wydawać się trudnym i skomplikowanym procesem. Chyba, że będziemy polegać na profesjonalnych firmach, które specjalizują się w takich zadaniach. Jeśli chodzi o relokację maszyn i linii produkcyjnych to nie znam lepszej firmy od https://inrel.pl/ . Nawet jeśli powierzone im zadanie jest trudne i skomplikowane, to bez problemu sobie poradzą. Wszystko dzięki odpowiedniej wiedzy, wykwalifikowanym pracownikom i odpowiednim maszynom. Ich usługi można określić jako kompleksowe, jeśli chodzi o relokację.
ODPOWIEDZ