Zamówienia publiczne

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
rewi92
Posty: 69
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:36

Zamówienia publiczne

Post autor: rewi92 »

W jaki sposób zająć się zamówieniami publicznymi, aby przyniosły one dobry zysk firmie? Coraz więcej osób próbuje się nimi interesować, ale jest to momentami dość skomplikowany proces, dlatego warto szukać pomocy w różnych miejscach. Dla mnie ciekawą pomocą jest strona https://www.portalzp.pl/nowosci/zakres- ... 16203.html ponieważ można znaleźć na niej wiele informacji.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 66
Rejestracja: 20 maja 2019, 12:44

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: AbiUbu »

nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że aplikacje webowe w phyton również mogą być traktowane jako zamówienia publiczne. To nie technologia tutaj decyduje. Już kilka projektów powstało w ten sposób, np. dla miasta Warszawy.
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2020, 14:35 przez AbiUbu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 222
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: fiola »

Zakup samochodów przez instytucja publiczne podlega także uwarunkowaniom zawartym w prawie zamówień publicznych. Zgodnie z art 4 pkt 8 pzp do pewnej kwoty taki zakup możliwy jest w procedurze bez przetargu, po przekroczeniu progu - przetarg jest już wymagany. NA stronie https://auta-firmowe.pl/home/zamowienia-publiczne/ możecie dowiedzieć się więcej. Zgadzam się, że zamówienia publiczne to szerokie zagadnienie i aby orientować się w nim dokładnie, również w tym jakie zyski może dla firmy przynieść udział w przetargach należy zapoznać się z ustawą. Bo procedury nie dotyczą tylko zakupu samochodów oczywiście.
Koreś

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: Koreś »

Jeżeli chcecie starać się o zamówienia publiczne to tutaj zdecydowanie warto przygotować się poprzez odpowiednie szkolenia, aby podejść do tego optymalnie i mieć jak największą szansę na ich wygranie. Dlatego też podrzucam Wam link do oferty szkoleń przygotowanych przez ApexNet https://www.apexnet.com.pl/szkolenia-ot ... publiczne/ którzy na pewno będą w stanie Wam w tym zakresie skutecznie pomóc i przygotować do tematu. Z resztą mają naprawdę dużą bazę szkoleń które odbywają się systematycznie także mam nadzieję, że się nie zawiedziecie!
ODPOWIEDZ