zabeczpieczenia

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
mitch
Posty: 8
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:19

zabeczpieczenia

Post autor: mitch »

Alarmy, monitoringi czy może firma ochroniarska? co macie u siebie w domach? jakie rozwiązania zastosowaliście- a może nic nie macie i też czujecie się bezpieczni? ja zastanawiam się nad monitoringiem z firmy https://sklep.cseie.com.pl/ ale też nie wiem który wybrać. Nie chcę iść w firmę ochroniarską, bo oni i tak nigdy na czas nie przyjeżdżają.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: zabeczpieczenia

Post autor: Katerina25 »

Pamiętajcie, że zabezpieczenia to nie tylko kamery, ale zabezpieczyć również trzeba to co dzieje się w sieci. Wiele firm przekazuje poufne dokumenty, które w razie wycieku, mogą naprawdę poważnie zaszkodzić. Niektórzy decydują się na trzymanie dokumentów w dropboxie, inni na bezpieczniejsze rzeczy, jak np. virtual data room. Ostatnio czytałam bardzo interesujący artykuł, w którym porównują dropbox i virtual data room https://fordata.pl/data-room-vs-dropbox/. Polecam każdemu, kto tylko trzyma jakieś dokumenty w sieci.
Awatar użytkownika
kapek
Posty: 83
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:52

Re: zabeczpieczenia

Post autor: kapek »

Zgadzam się z tym, że wszelkiego typu zabezpieczenia nie dają nam w pełni gwarancji że dokumenty firmowe i nie tylko są bezpieczne. Dlatego też warto jest skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się przechowywaniem takich dokumentów. W internecie znalazłam tę firmę https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/ która to ma bardzo duże doświadczenie w przechowywaniu odpowiednim dokumentów. Myślicie, że warto jest z takich usług skorzystać?

osp siersza
ODPOWIEDZ