Wizerunek firmy

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Wizerunek firmy

Post autor: Kachna »

Witajcie,
jak dbacie o wizerunek własnej firmy? Jest to bardzo istotne i każdy przedsiębiorca powinien o tym pamiętać. Na stronie internetowej http://laur-wiarygodnosci.eu/?p=517 znajdziecie krótki poradnik, który może Wam w tym bardzo pomóc ;) Polecam ;)
Bońko

Re: Wizerunek firmy

Post autor: Bońko »

Dbałość o wizerunek firmy, budowanie marki, te cele powinny przyświecać każdej firmie. Wiadomo, najlepiej polegać na kimś z wiedzą i doświadczeniem w tym temacie jak http://blog.sklep.pl/ . Same działania marketingowe mogą nie być wystarczające, też nie chodzi o nie wiem jakie nakłady finansowe na reklamę. Ta agencja bardziej stawia na optymalizację działań i oszczędność pieniędzy, żeby osiągnąć jak najszybciej zamierzone cele sprzedażowe. Bardziej liczy się jak to zrobić, niż za ile.
igła

Re: Wizerunek firmy

Post autor: igła »

jesli chodzi o wiarygodnosc firmy, to bardzo fajnie mozna ja sobie wypracowac dzieki wizytowce w google :) http://wizytowkawgoogle.pl/ mi ta firma zakladala. Dzieki wizytowce klienci moga ocenic nasze uslugi, a tym samym zachecic kolejne osoby do skorzystania
Awatar użytkownika
diana
Posty: 155
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:17

Re: Wizerunek firmy

Post autor: diana »

Kreowanie wizerunku marki to cały szereg procesów, które powinniśmy wprowadzić w życie wraz z decyzją o założeniu własnej firmy. Wszelkie decyzje związane z naszym biznesem muszą prowadzić do budowania spójnego obrazu, szczególnie gdy działamy na szeroką skale i dążymy go rozpoznawalności w mediach. Z pewnością warto kierować się wskazówkami, które dają nam doświadczone osoby z branży PR https://ceo.com.pl/wizerunek-firmy-dlac ... owac-32026.
Magutka

Re: Wizerunek firmy

Post autor: Magutka »

Hejterzy mogą zaszkodzić Twojemu biznesowi, ale nie musisz sobie z nimi radzić sam. Skorzystaj z pomocy https://warsawmediahouse.pl/namierzenie-hejtera/ — mają skuteczne strategie walki z negatywnymi opiniami.
ODPOWIEDZ