Wiosenne porządki w ogrodzie

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Wiosenne porządki w ogrodzie

Post autor: martita »

Mam spory ogród. Zdecydowałam, że na wiosnę potrzebna jest jego całkowita renowacja. Siostra poleciła mi usługi tej https://renova.bielsko.pl/ profesjonalnej firmy ogrodniczej. Jej ogrodem zajmują się od kilku sezonów i bardzo sobie chwali ich usługi. Robią dobrze i tanio. Ja też pewnie ich zatrudnię, ale podpowiedzcie mi jakie konkretnie usługi im zlecić? Co trzeba zrobić na wiosnę w ogrodzie?
Awatar użytkownika
martka
Posty: 65
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:38

Re: Wiosenne porządki w ogrodzie

Post autor: martka »

My także musieliśmy dokonać małej renowacji naszego ogrodu i przy okazji okazało się że piaskownica którą miały dzieciaki do tej pory niezbyt dobrze wygląda dlatego też raczej będziemy musieli kupić im nową. Słyszałam, że obecnie dość spory wybór jest jeśli chodzi o piaskownice drewniane Już kilka fajnych widziałam więc może i taką w tym roku kupimy
Awatar użytkownika
adam-levine
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2019, 11:53

Re: Wiosenne porządki w ogrodzie

Post autor: adam-levine »

U mnie będzie bez większych zmian, wymienimy tylko poszycie dachu pawilonu ogrodowego, żeby zyskał nowy blask ;) i świetność :D Wypatrzyliśmy super firmę, która ma fajne oceny, więc to poszycie pewnie posłuży nam na laaaata ;)

zdjęciowe
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Re: Wiosenne porządki w ogrodzie

Post autor: mczay »

Ja razem z wiosennymi porządkami w ogrodzie postanowiłem w tym roku kupić nowe meble do niego. Szukałem dobrej oferty, znalazłem taką w tym https://gardenspace.pl/ sklepie internetowym. Mają duży wybór mebli i dodatków więc pewnością znajdziecie coś dla siebie. A oferta jest atrakcyjna cenowo.
ODPOWIEDZ