Transport i spedycja

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Kilian_71
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2021, 6:11

Transport i spedycja

Post autor: Kilian_71 »

Z jakimi firmami oferującymi usługi spedycyjne i pokrewne zdecydowaliście się nawiązać współpracę? Podejrzewam, że mieliście niemały problem, żeby wybrać konkretnego partnera biznesowego i ani trochę mnie to nie dziwi, bo dla mnie też to nie było łatwe. Oferty których firm spodobały wam się najbardziej i z kim finalnie współpracujecie? Pochwalcie się ;)
Awatar użytkownika
Ligia_96
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2021, 14:45

Re: Transport i spedycja

Post autor: Ligia_96 »

Ja od kilku lat współpracuję z firmą Textra Poland i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Miałam liczne przygody z różnymi firmami tego typu, ale zawsze się zawodziłam a to na czasie transportu, a to na niedostatecznej dbałości o towar i tak dalej... Z Textra jest zupełnie inaczej, bo dbają o każdy szczegół transakcji. Najlepiej samemu się przekonać :)
Marko098

Re: Transport i spedycja

Post autor: Marko098 »

Od paru ładnych lat jeżdżę dla Silvan Logistics i transport chłodniczy z nimi to pełna profeska i czysta przyjemność pracy, zawsze na czas wszystko dobrze zaplanowane i mili ludzie, mają dużo usług do wyboru. Gwarantują przewożenie i przechowywanie żywności zgodnie z aktualnymi regulacjami prawnymi, a certyfikat Bioekspert poświadcza, że spełniają wszelkie warunki do przewożenia produktów ekologicznych. Specjalizują się w transporcie chłodniczym, a także innych projektach spedycyjnych na terenie całej Polski oraz Europy.
ODPOWIEDZ