Transport i magazynowanie towarów

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
January-76
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2020, 16:08

Transport i magazynowanie towarów

Post autor: January-76 »

Witam forumowiczów. Będę potrzebował nawiązać współpracę z firmą, która zapewni mi transport i magazynowanie towarów. Pomyślałem o textrapoland.eu. Możecie mi coś o nich opowiedzieć?
Awatar użytkownika
dorian_70
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2021, 13:58

Re: Transport i magazynowanie towarów

Post autor: dorian_70 »

Jestem zdania, że Textra Poland to najlepsza firma spedycyjna, oferująca również transport i magazynowanie. Ich największą zaletą jest chyba kompleksowe działanie, ale i profesjonalne podejście. Super, polecam.
kłemk

Re: Transport i magazynowanie towarów

Post autor: kłemk »

Generalnie firmy spedycyjne są naprawdę różne i można różnie trafić. Wiem to, bo sam się naciąłem dwa razy. Jednak odkąd współpracuję z firmą Vomax jestem spokojny. Naprawdę wiedzą, co robią. Rzetelnie dbają o detale tak, że nawet w wyniku nieprzewidzianych sytuacji potrafią odpowiednio zaradzić. Na ich stronie http://vomax.eu/kontakt/ możecie znaleźć szczegóły i namiary.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 222
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Transport i magazynowanie towarów

Post autor: fiola »

Transport towarów na rynki zagraniczne? To nie tylko firma transportowa będzie potrzebna ale i odpowiednie certyfikaty aby móc wprowadzić towar do sprzedaży. Na terenie Unii Celnej często wydawane są na żądanie zamawiającego, czyli producenta, sprzedawcy, bądź odbiorcy certyfikaty zgodności GOST R https://ccrw.pl/certyfikat-gost-r-dobrowolny/ .
BartoŚ

Re: Transport i magazynowanie towarów

Post autor: BartoŚ »

Możesz skontaktować się z przedstawicielem firmy https://net-cargo.pl/oferta/magazynowanie/. Dysponują powierzchniami magazynowymi w Polsce i w Hamburgu. Oprócz samego składowania towaru umożliwiają także jego konfekcjonowanie, przeładunek i przechowywanie w składzie celnym. Świadczą także kompleksowe usługi w zakresie frachtu morskiego, spedycji lotniczej i transportu lądowego. Prowadzą również agencję celną, dzięki której będziesz w stanie szybko i bezpiecznie dokonać odpraw celnych we wszystkich procedurach.
Toska93

Re: Transport i magazynowanie towarów

Post autor: Toska93 »

Ale przecież jeśli działacie w branży, to obowiązuje Was szereg przepisów, których po prostu musicie przestrzegać. Moim zdaniem warto być z tym wszystkim na bieżąco, bo dzięki temu będziecie w stanie o wiele sprawniej jeździć po kraju. Teraz wchodzi system e-TOLL, który zastępuje dotychczasowy via-TOLL. Najlepiej byłoby już teraz zajrzeć do https://e-tollgps.pl/ i dowiedzieć się, w jaki sposób moglibyście dostosować Wasze pojazdy pod kątem tego systemu.
Dołek

Re: Transport i magazynowanie towarów

Post autor: Dołek »

Transport i magazynowanie to duże wyzwanie od strony organizacyjnej, bo jednak wymaga to dużo uwagi, wprowadzania kolejnych zmian i jednocześnie odpowiedniego zarządzania flotą co pozwoli Wam zwiększać zasięgi. ilość obsługiwanych zleceń, ale również ograniczenia niepotrzebnych wydatków. Pozwala to nam ograniczać koszty, ale też nie musimy mieć wszystkiego pod kontrolą ponieważ z codziennych raportów możemy wyciągać dokładne dane więc wiemy co wymaga dokładniejszej uwagi i kolejnych zmian
komiśka12

Re: Ważne rzeczy w każdej firmie

Post autor: komiśka12 »

kłemk pisze: ↑25 maja 2021, 13:50 Generalnie firmy spedycyjne są naprawdę różne i można różnie trafić. Wiem to, bo sam się naciąłem dwa razy. Jednak odkąd współpracuję z firmą Vomax jestem spokojny. Naprawdę wiedzą, co robią. Rzetelnie dbają o detale tak, że nawet w wyniku nieprzewidzianych sytuacji potrafią odpowiednio zaradzić. Na ich stronie http://vomax.eu/kontakt/ możecie znaleźć szczegóły i namiary.
No to teraz jestem zaskoczona!
-
Aborcja za granicą - Nasza strona jest przeznaczona dla kobiet które z różnych powodów życiowych podjęły już decyzję o przeprowadzeniu aborcji. Naszym celem jest pomoc kobietom w wyborze jak najbardziej bezpiecznej metody zarówno pod względem prawnym jak i zdrowotnym. Serwis tworzymy we współpracy z organizacją non-profit Kobiety dla Kobiet.
mimijn

Re: Transport i magazynowanie towarów

Post autor: mimijn »

My potrzebowaliśmy transportu międzynarodowego, ale samochodów. Ich nie magazynujemy, ale sprzedajemy. Importem i eksportem samochodów zajmuje się, dla nas firma transportowa BiK https://www.bik-transport.pl/oferta/tra ... zynarodowy z Aleksandrowa Łódzkiego. To rzetelni specjaliści, którzy mają odpowiednio wyposażoną flotę i korzystne ceny usług. Opłaca się skorzystać z ich usług, my jesteśmy zadowoleni z ich realizacji, zwłaszcza że zawsze dotrzymują terminów. Nawiązanie z nimi współpracy było proste, polecam.
fókaj

Re: Transport i magazynowanie towarów

Post autor: fókaj »

Bez odkrytych przyczep, zadbanie o stosowny transport byłoby niemożliwe. Dlatego postanowiłem o zainwestowaniu w przyczepy znane z oferty KEGGER https://www.kegger.eu/przyczepy.html . Przy ich użyciu realizowanie usług tego typu stało się możliwe, bardziej wykonalne i to w faktycznie w szybki sposób. A to wszystko po to, aby nasi klienci faktycznie byli zadowoleni. Od dawna realizujemy transport w taki sposób i faktycznie to wychodzi. Polecam skupić się na tej ofercie.
Wiśnia

Re: Transport i magazynowanie towarów

Post autor: Wiśnia »

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego przy wyborze przyczepy zwróć uwagę na jej system hamulcowy. Przyczepy mogą być wyposażone w hamulce najazdowe lub ręczne. Więcej informacji o różnicach i znaczeniu systemów hamulcowych w przyczepach znajdziesz pod adresem https://numervin.com/blog/2023/08/01/wy ... rzewodnik/ i wybór odpowiedniego systemu zależy od masy przyczepy oraz preferencji użytkownika.
ODPOWIEDZ