Tłumaczenia - biuro

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 340
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Tłumaczenia - biuro

Post autor: miszol »

Jeżeli chodzi o tłumaczenia to zawsze stawiam na wykwalifikowanych tłumaczy. Nie wierzę w żadne cudowne programy komputerowe czy strony które nie do końca są sprawdzone. Przez takie rozwiązania można tylko popaść w tarapaty. Wiem jak trudno o dobrego tłumacza, więc chciałbym wam polecić https://dogadamycie.pl - to jedna z lepszych firm na polskim rynku.
Awatar użytkownika
partizantos
Posty: 71
Rejestracja: 14 kwie 2019, 21:07

Re: Tłumaczenia - biuro

Post autor: partizantos »

Jeżeli chodzi o profesjonalne biuro tłumaczeń to testowaliśmy wiele rozwiązań. Najlepiej sprawdziło się biuro Focus. Jako jedni z nielicznych wyrobili się w czasie, lecz to ich tłumaczenia okazały się najlepsze jakościowo.
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Tłumaczenia - biuro

Post autor: zimka »

Biura tłumaczeń przydają się zdecydowanie. Korzystamy z tłumaczeń na różne języki. Jeśli na język włoski to warto na http://publidot.pl/a/tsmh,tlumaczenia-z ... -na-wloski zgłębić wiedzę na temat historii tego języka czy jakie ma zastosowanie w biznesie. Myślę, że warto wiedzieć więcej w tym temacie.
Awatar użytkownika
myrcella
Posty: 273
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:33

Re: Tłumaczenia - biuro

Post autor: myrcella »

Kluczowe znaczenie przy zleceniu tłumaczeń ma firma, z której usług postanowimy skorzystać. Dlatego zdecydowanie polecam wam zainteresować się ofertą tej firmy http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia Serdecznie wam polecam tam zajrzeć, tym bardziej, że takich firm jest wiele, dlatego trudno się zdecydować bez polecenia.
Awatar użytkownika
patrycja
Posty: 161
Rejestracja: 28 maja 2019, 8:56

Re: Tłumaczenia - biuro

Post autor: patrycja »

Tłumaczenia na najwyższym poziomie wykonuje dla nas biuro tłumaczeń w Opolu. W pełni szanuję ich usługi, gdyż dokumenty jak i teksty tłumaczą sprawnie i w trybie natychmiastowym. Nam głównie zależy na czasie, nigdy nie musimy czekać za długo. Sprawdźcie ich ofertę.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 144
Rejestracja: 22 wrz 2019, 23:32

Re: Tłumaczenia - biuro

Post autor: pukla123 »

u mnie sprawdziło sie inne biuro - dogadamycie.pl Oferują dogodne ceny i native speakerów. Zawsze na czas przysylaja tlumaczenie. Pełna profesja. Polecam
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Tłumaczenia - biuro

Post autor: asxx »

Bardzo długo zastanawiałam się nad tym, czym są tłumaczenia techniczne, ponieważ widziałam, że firma, w której pracuję je zleca. Wydaje mi się, że takie tłumaczenia w wielu miejscach są potrzebne i z czystej ciekawości zerknęłam sobie na stronę http://lostintranslation.pl/a,xpkm aby poznać kilka informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
Kochampracować
Posty: 106
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:32

Re: Tłumaczenia - biuro

Post autor: Kochampracować »

Jak zależy Ci na czymś konkretnym to wydaje mi się, ze moze biuro tłumaczeń angielski wrocław będzie w stanie Ci pomóc. Z tego co czytałam to szybko radza sobie z różnymi dokumentami.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 186
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:23

Re: Tłumaczenia - biuro

Post autor: Bodzio12 »

Biuro tłumaczeń które wykona dla Ciebie profesjonalne tłumaczenia zapraszam na https://plaintext.pl/ tutaj zajrzyj możesz się od razu z nimi skontaktować szybko odpowiadają na wiadomości. Specjalizują się w tłumaczeniu medycznym technicznym oraz tłumaczeniu stron internetowych. Korzytałam z ich usług i jestem zadowolona. Polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
bobrrobert
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:15

Re: Tłumaczenia - biuro

Post autor: bobrrobert »

Jeśli chodzi o język włoski, warto uczyć się go nawet gdy nie planujemy wizyty w italii. Jezyk włoski w płocku. też może sie przydać!
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Re: Tłumaczenia - biuro

Post autor: flisa »

Jeśli szukacie naprawdę dobrego biura tłumaczeń, które oprócz przekładów pisemnych oferuje również tłumaczenia ustne, to najlepiej tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl sobie zerknąć. Na stronie znajdziecie również blog, gdzie jest naprawdę sporo praktycznych informacji.
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 142
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:41

Re: Tłumaczenia - biuro

Post autor: dariaa »

A kojarzycie biuro tłumaczeń Berligo https://berligo.com/ ? Słyszałam, że jest to bardzo dobra firma, która zajmuje się tłumaczeniami wszelkiego rodzaju. Zastanawiam się czy nie skorzystać z ich oferty, ponieważ słyszałam że u nich wszystko odbywa się naprawdę sprawnie i rzetelnie. A przy tym wszystkim koszta tłumaczeń u nich nie wychodzą drogo, także oferta wydaje się naprawdę dobra.
ODPOWIEDZ