Tabliczki znamionowe

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
KucharskaMagda
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2020, 20:00

Tabliczki znamionowe

Post autor: KucharskaMagda »

Gdzie waszym zdaniem bedzie jakorzystniej kupic tabliczki znamionowe do firmy? Mile widziane takze porady odnosnie zakupu.
Awatar użytkownika
MariuszWozniak
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2020, 14:53

Re: Tabliczki znamionowe

Post autor: MariuszWozniak »

Tabliczki znamionowe zwane także tabliczkami identyfikacyjnymi różnicuje się ze względu na przeznaczenie oraz samą technologię ich wykonania. Głównie powstają na powierzchniach metalowych poprzez trwały nadruk lub bardziej wytrzymały grawer. Pytanie jakie warto sobie w tym momencie zadać to czy oczekujemy wysokiej jakości? W perspektywie długoterminowej będzie to jak najbardziej wymagane. W sieci znajedziemy paru większych dostawców gdzie kupimy tabliczki grawerowane przy czym cena zawsze będzie zależna od ilości zamawianego towaru. Przemyślmy więc dobrze sprawę pod tym właśnie kątem.
Awatar użytkownika
antonikkowalik
Posty: 46
Rejestracja: 13 maja 2020, 11:41

Re: Tabliczki znamionowe

Post autor: antonikkowalik »

W momencie gdy potrzebowałem na szybko wygrawerować życzenia to panowie z firmy http://www.cezarpoznan.pl/ załatwili to praktycznie od ręki. Sprawnie pracują!
Awatar użytkownika
herevite
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:18

Re: Tabliczki znamionowe

Post autor: herevite »

MariuszWozniak to prawda cena tabliczki znamionowej w dużej mierzy zależy od ilości zamawianego towaru, ale również od tego czego oczekujemy jako klienci – ja duże zamówienia realizuje w tej firmie https://grupaoficyna.eu/oferta/znakowan ... namionowe/, ze względu na bardzo dobrą jakość oraz świetny kontakt z klientem.
hiczungł

Re: Tabliczki znamionowe

Post autor: hiczungł »

W celu wykonania takich tabliczek, warto zgłosić się po grawerowanie laserowe. Dla nas zajęli się tym http://www.dotikacraft.pl/oferta-pracow ... terialach/ , wykonując konkretną robotę. Wygląda to bardzo trwale i profesjonalnie.
bogo18ł

Re: Tabliczki znamionowe

Post autor: bogo18ł »

Pamiętaj że właściwe wykonanie graweru na takiej tabliczce gra główną rolę w ogólnym odbiorze. Niezmiernie pomocni pod tym względem okazali się https://www.lagan.pl/oferta/grawerowanie z którymi to wykonaliśmy ten projekt. Za pomocą grawerowania laserowego wyszedł bardzo porządny i charakterystyczny napis!
ODPOWIEDZ