Sprzet do gabinetu

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Domino
Posty: 39
Rejestracja: 16 lip 2019, 10:55

Sprzet do gabinetu

Post autor: Domino »

Mając własny gabinet, muszę odpowiednio zadbać o jego wyposażenie. Potrzebuje urządzenie KTG i do tego profesjonalna głowice, czytałam że te tutaj https://glowicektg.pl/ , sa bardzo dobre, Ktoś kto też ma taki sprzęt może mi co nie co doradzić?
Awatar użytkownika
lara
Posty: 84
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:08

Re: Sprzet do gabinetu

Post autor: lara »

Niestety, w kwestii głowic nie pomogę, bo się na tym nie znam, ale mogę doradzić sklep z artykułami medycznymi. Myślę, że namiar Ci się przyda, bo takie akcesoria są po prostu niezbędne w każdym gabinecie. Popatrz na http://asinos.pl/ są wszystkie niezbędne elementy, takie jak rękawice, strzykawki, igły. Ceny też są przystępne.
koloneł

Re: Sprzet do gabinetu

Post autor: koloneł »

W przypadku gabinetu fryzjerskiego, główną rolę będzie grało odpowiednie wyposażenie, jak i wykorzystywane akcesoria. Osobiście zdecydowałem się na wykorzystanie akcesoriów fryzjerskich z hurtowni https://uczeszsie.pl/39-lakiery . Otrzymana jakość umożliwiła nam realizowanie usług fryzjerskich na najwyższym poziomie!
aburó

Re: Sprzet do gabinetu

Post autor: aburó »

Gabinet należało przede wszystkim wyposażyć w meble laboratoryjne. Za ich dostarczenie odpowiadali https://polonlabor.pl/meble-laboratoryj ... ratoryjne/ , dzięki którym mieliśmy okazję otrzymać produkty w najwyższej jakości. Aktualnie gabinet prezentuje się profesjonalnie i nietuzinkowo!
Moniś

Re: Sprzet do gabinetu

Post autor: Moniś »

Domino pisze: ↑25 lip 2019, 16:53 Mając własny gabinet, muszę odpowiednio zadbać o jego wyposażenie.
Wiesz, nie tylko o sprzęt musisz zadbać, ale również i w artykuły medyczne. Takie akcesoria i narzędzia zabiegowe możesz kupić w sklepie https://lumamed.pl/ w dobrej cenie. Mają spory wybór jeśli chodzi o dziedziny medycyny.
róbrus

Re: Sprzet do gabinetu

Post autor: róbrus »

Jeżeli prowadzicie własne gabinety lekarskie to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.rozliczenia-nfz.pl/ Firma ta zajmuje się outsourcingiem informatycznym dla placówek medycznych. Sam od dawna z nimi współpracuję i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

kolor olcha
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Re: Sprzet do gabinetu

Post autor: mczay »

Pamiętaj, że bardzo ważne jest bezpieczeństwo elektronicznej dokumentacji medycznej. To Ty musisz o nie zadbać, więc warto zorientować się w temacie. Na pewno odpowiedni program medyczny Ci to ułatwi, więc koniecznie się za takim rozejrzyj. Ja polecam rsqphysio ;)
hiczungł

Re: Sprzet do gabinetu

Post autor: hiczungł »

Może nie tyle sprzęt, co bardziej wyposażenie było potrzebne do mojego gabinetu notarialnego. Jestem świeżo po zamówieniu druków sądowych , komorniczych i prokuratorskich z oferty https://swiat-kopert.pl/asortyment/ . Jakość ta całkowicie sprostała moim wymogom, o to chodziło. Mogłem na stronie także liczyć na wzornik kolorów!
Pucuś

Re: Sprzet do gabinetu

Post autor: Pucuś »

Do gabinetu śmiało mogę polecić sprzęt i metodę leczenia elektrodami przezskórnymi marki FREMS https://frems.pl/#produkty Gdyby nie to, dzisiaj bym leżał sztywny od lędźwi po kostki. Nie dość, że mam znów rozluźnione mięśnie, to i ból praktycznie cały przeszedł.
Uleńka11

Re: Sprzet do gabinetu

Post autor: Uleńka11 »

Jak poszukujesz sprzętu do gabinetu to musisz przejrzeć ofertę wiodącego producenta tego sprzętu https://www.inmed.pl/katalogi/ Jest to lider naszego rynku z wieloma wyróżnieniami i stale powiększaną ofertą. Przekonaj się o tym oglądając katalogi z produktami. Na pewno u nich znajdziesz to co potrzebujesz.
wołgosh

Re: Sprzet do gabinetu

Post autor: wołgosh »

Kluczową kwestią jest to, jaki gabinet urządzasz, bo do każdego rodzaju gabinetu będzie potrzebny inny rodzaj wyposażenia. Jeżeli komuś potrzebne są namiary na firmę, specjalizującą się w wyposażeniu stomatologicznym to polecam firmę Eurosima z Poznania. Mają w asortymencie wszystkie niezbędne materiały stosowane do badania i leczenia uzębienia: https://eurosima.pl/kategoria-produktu/ ... materialy/ Poza biomateriałami, wkładami i narzędziami, można się też u nich zaopatrzyć w artykuły potrzebne do sterylnej pracy, tj. maski i środki antybakteryjne. Polecam się nimi zainteresować, każdy stomatolog się u nich odnajdzie.
ODPOWIEDZ