Spedycja Textra Poland

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Anioł-76
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2020, 4:26

Re: Spedycja Textra Poland

Post autor: Anioł-76 »

Moja firma od lata działa z Textra i nigdy nie mieliśmy żadnych problemów ze spedycją naszego towaru. Wszystko zawsze dociera na czas i w odpowiednie miejsce. To naprawdę porządna firma, więc nie mogę o nich powiedzieć złego słowa.
kogeł

Re: Spedycja Textra Poland

Post autor: kogeł »

Jak szukasz firmy która zorganizuje dla Ciebie transport towarów to polecam usługi spedycji jaką jest https://symlog.eu/ Znajdziesz tutaj sporo możliwości na transporty, bez względu na to czy ma się odbywać drogą morską czy może jednak lądową. Z pewnością będziesz zadowolony z jakości usług.
Awatar użytkownika
Paulinka5
Posty: 67
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:39

Re: Spedycja Textra Poland

Post autor: Paulinka5 »

Spedycja to duże wyzwanie, dlatego też stawia się na odpowiednie wsparcie w tym zakresie. Tu już trzeba wiedzieć jak wyglądają przepisy Unii Celnej. Orientowaliście się już w tym? Firma https://ccrw.pl/unia-celna/ tu może przydać się wam i to bardzo. Zajmują się tu załatwianiem odpowiednich certyfikatów do eksportu.
miś

Re: Spedycja Textra Poland

Post autor: miś »

Uważam, że jeśli macie coś do przetransportowania, to warto zajrzeć pod ten link https://wyslijbusem.pl/. Znajdziecie tam możliwość przeglądania ofert przewoźników - możecie wybrać najlepszą z ofert, bądź sami dodać ogłoszenie. Moim zdaniem to świetna opcja dla każdego, kto chciałby zaoszczędzić na transporcie. Polecam jak najbardziej, bo można uzyskać mega korzystne ceny.
Kołcz55

Re: Spedycja Textra Poland

Post autor: Kołcz55 »

Jeśli chodzi o transport międzynarodowy czy to lądowy czy też morski to mam sprawdzoną firmę o znakomitej renomie czyli https://www.translogis.pl/ Nieważne co chcesz przewieźć bo i tak są w stanie to zrobić. Mają ku temu sprzęt i wykwalifikowaną kadrę więc wszystko pójdzie z nimi jak po maśle i bez żadnych przygód.
Wołek

Re: Spedycja Textra Poland

Post autor: Wołek »

My właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wybrać skuteczny i wydajny system jakim jest Flotman po którego wprowadzeniu udało nam się zauważyć pozyskiwanie dużo większej ilości zleceń na giełdach transportowych, szybkie planowanie tras, ale też kontrolę nad lokalizację i zabezpieczeniem strefy załadunkowej, czy nawet zdalnego odczytu danych z tachografu. Dzięki temu koszty również są o ok. 20% niższe
ODPOWIEDZ