Sklep z wyposażeniem gastronomicznym

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Roffi

Sklep z wyposażeniem gastronomicznym

Post autor: Roffi »

Witam,
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć w jakich sklepach warto będzie szukać dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego, które będzie przede wszystkim porządnie wykonane i dostępne w rozsądnych cenach. Przede wszystkim interesują nas stoły robocze, trzony, piece do pizzy oraz termosy i rozwiązania chłodnicze. Z góry dziękuję za informacje!
Ozzik

Re: Sklep z wyposażeniem gastronomicznym

Post autor: Ozzik »

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości wyposażenia kuchennego do swojej restauracji to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia ofertę hurtowni Invest Horeca u których będziecie mogli znaleźć wysokiej jakości stoły robocze gastronomiczne, trzony, piece, naczynia, obieraczki, wilki do mięsa itd. Dobre ceny, dostępność produktów różnych producentów i też nie ma zastrzeżeń co do realizacji zamówień.
Lezzi

Re: Sklep z wyposażeniem gastronomicznym

Post autor: Lezzi »

Zdecydowanie jakość wyposażenia jest kluczowa ze względu na duże doświadczenie i jednocześnie jakość wykonania. Jeśli nie podjęliście żadnej konkretnej decyzji do tej pory i nadal pozostajesz przy tym, że chcesz mieć wszystko w jednym miejscu to jak najbardziej polecam sprawdzić wspomniany sklep invest horeca. Krótkie terminy, pomocna obsługa i nie ma problemów z dogadaniem co do terminow.
Lobbo

Re: Sklep z wyposażeniem gastronomicznym

Post autor: Lobbo »

No dokładnie, sam jestem związany z branżą HORECA i doskonale wiem ile wymaga uwagi i jednak poświęcenia. Jednocześnie trzeba pamiętać o szybkim podejmowaniu decyzji na kuchni, bo klienci nie lubią czekać na posiłki. Warto do tego podejść na spokojnie i znaleźć kilka miejsc do współpracy.
Ennok

Re: Sklep z wyposażeniem gastronomicznym

Post autor: Ennok »

Kilka sprawdziłem i do tej pory najlepiej jednak współpracuje się z invest horeca, dobre ceny i krótkie terminy realizacji bo zdecydowanie przemawia na plus bo niewiele firm może z nimi konkurować. Do tego jest sprzęt topowych marek i dobre zamienniki co na pewno daje większe możliwości wyboru w zależności też na jakim etapie prowadzenia takiego biznesu jesteśmy.
ODPOWIEDZ