Rzetelność kontrahenta

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Bożydar

Rzetelność kontrahenta

Post autor: Bożydar »

W czasie pandemii szczególnie warto zadbać o płynność finansową firmy. Jak można sprawdzić czy dany kontrahent jest wiarygodny? Czy sami podejmujecie takie działania odpowiednio wcześnie czy akceptujecie wszystkich klientów? Słyszy się, że coraz więcej firm ma długi i nie jest łatwo je wyegzekwować.
poluś

Re: Rzetelność kontrahenta

Post autor: poluś »

Oj, no z tym bywa różnie, a firma przecież musi działać, prawda? Nie ma to tamto, dlatego wydaje mi się, że warto sprawdzić coś takiego https://kredytylublin.com/poduszka-fina ... finansowa/ . To opisana rezerwa funduszy, która pozwoli działać, nawet jeśli kontrahent nawali, albo jeśli sami w finansach osobistych miewamy problemy.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 222
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Rzetelność kontrahenta

Post autor: fiola »

Informacja, że dany przedsiębiorca nie spłaca swoich zobowiązań na czas powinna na pewno wzbudzić naszą czujność. Współpracę z takim podmiotem warto mocno przemyśleć a na pewno zaostrzyć jej warunki. Jak chcesz wiedzieć jak sprawdzić czy firma ma długi to znajdziesz takie informacje na https://www.big.pl/baza-wiedzy/sprawdz-kontrahenta . Raport o przedsiębiorcy w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor można pobrać między innymi za pomocą portalu internetowego.
ODPOWIEDZ