przywoływanie pracowników

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Blazej-89
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2023, 9:12

przywoływanie pracowników

Post autor: Blazej-89 »

Cześć, czy polecacie jakieś rozwiązania problemu związanego z przywoływaniem pracowników? Pracuję w dużej firmie, która zatrudnia wielu pracowników i często musimy ich przywoływać. Obecnie używamy systemu głośnikowego, ale jest to czasochłonne i nieefektywne. Szukam więc sposobu, aby uprościć proces przywoływania pracowników.
Myślałem o systemie przywoławczym bezprzewodowym, który pozwoliłby nam wysyłać powiadomienia do pracowników za pomocą urządzeń mobilnych. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z takim systemem? Jakie są jego zalety i wady? Czy jest to w ogóle możliwe?
Bardzo bym prosił o jakieś wskazówki i porady. Dziękuję za wszelkie informacje. ;)
Mruczek

Re: przywoływanie pracowników

Post autor: Mruczek »

Ustanowienie jasnych i osiągalnych celów daje pracownikom poczucie kierunku i celu. Pomaga to w skupieniu wysiłków i zwiększa satysfakcję z osiągnięć. Więcej o tej technice, w tym jak skutecznie formułować cele, można przeczytać na https://www.kujawy.info/aktualnosc/moty ... -techniki/ i fajnie o takich kwestiach pamiętać.
Gizmo

Re: przywoływanie pracowników

Post autor: Gizmo »

Zastosowanie nowoczesnych technologii w procesie wdrażania pracowników, jakie oferuje platforma https://gamfi.com/pl/ umożliwia organizacjom przyspieszenie i optymalizację tego procesu. Grywalizacja i interaktywne szkolenia nie tylko ułatwiają przyswajanie wiedzy, ale także wpływają pozytywnie na motywację nowych członków zespołu.
ODPOWIEDZ