Przeprowadzka biura - jaką firmę wynająć

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
reggy
Posty: 66
Rejestracja: 30 cze 2019, 21:07

Przeprowadzka biura - jaką firmę wynająć

Post autor: reggy »

W związku z rozszerzeniem działalności i zatrudnieniem większej ilości ludzi do pracy, moja firma znalazła nowe biuro na drugim końcu miasta i poszukujemy obecnie firmy, która pomogłaby nam z przewiezieniem wszystkich rzeczy. Wiadomo - trochę się tego nagromadziło i zlecenie jest całkiem spore. Wysłaliśmy zapytanie ofertowe do https://master-moving.pl/ i czekamy na wycenę przeprowadzki. Dopytam jeszcze Was, bo może ktoś korzystał z podobnych usług i miałby kogoś do polecenia? Najchętniej na terenie Krakowa.
barten
Posty: 102
Rejestracja: 02 lip 2019, 1:46

Re: Przeprowadzka biura - jaką firmę wynająć

Post autor: barten »

Wynajęcie profesjonalnej firmy to najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Jeśli jesteście z Gdańska lub okolic to zdecydowanie warto skorzystać z kompleksowej oferty Przeprowadzki biur Gdańsk . Wyróżniają ich nie tylko konkurencyjne ceny, ale też bardzo indywidualne i fachowe podejście do każdego klienta, a tym samym zlecenia. Można być spokojnym o powierzone im rzeczy.
Awatar użytkownika
Loko009
Posty: 84
Rejestracja: 19 maja 2020, 8:32

Re: Przeprowadzka biura - jaką firmę wynająć

Post autor: Loko009 »

Najlepiej to wynająć profesjonalną firmę :) Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia z https://spec-przeprowadzki.pl/ - przyjechali szybko i sprawnie we wskazane miejsce, profesjonalnie opakowali rzeczy, które miąły być przewiezione, a potem także wsparli w rozładunku i przeniesieniu gratów do nowego miejsca:) Kompleksowa, fachowa pomoc!
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Re: Przeprowadzka biura - jaką firmę wynająć

Post autor: flisa »

Jeśli chcecie postawić na profesjonalne rozwiązania, to na pewno tutaj https://www.liderpak.pl/ warto sobie zerknąć. Mają doświadczenie w przeprowadzaniu firm. Stawiają na jakość. Poza tym wszelkie zadania wykonują naprawdę szybko i sprawnie i właśnie dlatego warto im zaufać. Taka przeprowadzka może być zorganizowana niezwykle szybko.
Awatar użytkownika
Altika
Posty: 179
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:08

Re: Przeprowadzka biura - jaką firmę wynająć

Post autor: Altika »

Pewnie i tak będziecie kupować nowe meble, nowe urządzenia, nie wszystko ze starego biura przyda się w nowym. Jak już zmieniacie lokalizacje, to z pewnością też chcecie zmiany na lepsze, więc i może tu warto pomyśleć o wygodzie pracowników, o ciekawych rozwiązaniach umilających codzienną pracę. Ważną kwestią w każdym biurze będzie akustyka, robiliście sobie pomiary akustyczne? Ja tak znalazłam firmę https://www.contrato.pl od wygłuszania pomieszczeń, mająca w swojej ofercie specjalne budki akustyczne dla biur.
adamiś

Re: Przeprowadzka biura - jaką firmę wynająć

Post autor: adamiś »

Witam ja ostatnio przeprowadzałem się z Krakowa korzystałem z usług tej firmy https://przeprowadzkilider.pl/ Dodam tylko że przeprowadzka przebiegła bardzo sprawnie, zajmują się także pakowaniem rzeczy i świadczą usługi wielkogabarytowe takie jak pianina itp.
łuczakkk

Re: Przeprowadzka biura - jaką firmę wynająć

Post autor: łuczakkk »

Odezwij się do E&M Przeprowadzki https://www.przeprowadzki-mirek.pl/ofer ... irm-i-biur będących absolutnymi specjalistami w swojej dziedzinie. To za ich wsparciem i pomocą zrealizowaliśmy szybki przeskok do naszej nowej lokalizacji firmy. Stare meble , sprzęt zagościły w nowym biurze jak za machnięciem magicznej różdżki!
Miłosz1982

Re: Przeprowadzka biura - jaką firmę wynająć

Post autor: Miłosz1982 »

My także w ubiegłym roku przenieśliśmy się do mniejszego biura, ponieważ większość pracowników przeszła na pracę zdalną. Podczas przeprowadzki pomagała nam firma https://www.yellow-transport.pl. Przetransportowali nasze meble, urządzenia biurowe i rośliny pod wskazany adres. Swoje usługi wykonali szybko i profesjonalnie. Myślę, że będą w stanie Ci pomóc.
PawełK

Re: Przeprowadzka biura - jaką firmę wynająć

Post autor: PawełK »

Tutaj mam jeszcze namiar na firmę Pana Tomka https://przeprowadzki-warszawskie.pl/ widzę że nie wspomnieliście o niej, co mnie w sumie dziwi, bo gdy planowaliśmy przeprowadzkę biurowca, gros firm polecało własnie tę. Mają raz że dobre ceny, ale przede wszystkim profesjonalne podejście do tematu.
Awatar użytkownika
negete4
Posty: 114
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:03

Re: Przeprowadzka biura - jaką firmę wynająć

Post autor: negete4 »

Zdecydowanie najlepiej wybrać firmę profesjonalną, która już jakiś czas działa na rynku i może pochwalić się dobrymi referencjami. Z mojej strony polecam transportplus.pl - rzetelna firma, która oferuje kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami za dobrą cene
ODPOWIEDZ