prowadzenie biznesu

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
gość

prowadzenie biznesu

Post autor: gość »

Chciałabym otworzyć bar/restaurację i zastanawiam skąd miałabym wziąć np meble, stoły itp. Macie jakieś sprawdzone miejsca, dobre ceny i przede wszystkim namiary na dobre firmy? Chętnie się dowiem więcej także na temat prowadzenia tego typu biznesu. Jest opłacalny?
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 66
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:37

Re: prowadzenie biznesu

Post autor: makaron »

Jeśli chodzi o dobrej jakości meble, to ostatnimi czasy, dokupiłam kilka stołów barowych ze strony https://dominova.com.pl/stoly-barowe-cat-128 i jestem zadowolona. Spory wybór w dobrej cenie, ale co ważne, dobrze wykonanych produktów, więc też i kilka sezonów oblatają.
Awatar użytkownika
pinky
Posty: 99
Rejestracja: 29 lis 2019, 12:05

Re: prowadzenie biznesu

Post autor: pinky »

Jeśli ruszasz z nowym biznesem, to może warto byłoby od razu podziałać z reklamą? Teraz najskuteczniejsza jest ta w necie, wiadomo, wszystkim rządzi w obecnych czasach siec. http://marketingprewencyjny.pl/ korzystalam z uslug tej agencji, prowadzili dla mnie kampanie wizerunkową, udało im się dotrzec do ogromnego grona uzytkowników.
mięszko

Re: prowadzenie biznesu

Post autor: mięszko »

Wiesz co, mi się znudziło walczenie w Polsce o miejsce i o to, by nie zbankrutować. Zainteresowało mnie Gewerbe w Niemczech i nie zamierzam się tego wstydzić. Jestem Polakiem, ale u nas nie można po prostu wyżyć. A mi się rodzina wciąż powiększa. Myślę więc, że tak będę mógł rodzinę naprawdę dobrze wyżywić. Co wy na to? Trudno to ogarnąć?
Awatar użytkownika
zarobiony
Posty: 129
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:11

Re: prowadzenie biznesu

Post autor: zarobiony »

Z całą pewnością gdy prowadzimy biznes to jestem zdania, że jak najbardziej warto jest również wziąć pod uwagę kwestię marketingu internetowego. Sam od niedawna również mam wdrożone notyfikacje push https://push-ad.com/push-notyfikacje-w-safari/ i jestem przekonany, że działają one bardzo dobrze.

lg łódź
ogórek

Re: prowadzenie biznesu

Post autor: ogórek »

Będąc w temacie biznesu, to ostatnio oglądałam bardzo ciekawe wystąpienie, w którym wzięło udział prawie 500 osób. Wypowiadali się eksperci, którzy radzili jak sobie poradzić z problemami działu HR z powodu prac zdalnych większości pracowników. Jeżeli też was to interesuje, to tutaj : https://www.gamfi.com/remote-hr-meetup/ możecie w całości sobie je zobaczyć. Dajcie znać, co o tym sądzicie.
Awatar użytkownika
adelo23
Posty: 227
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:31

Re: prowadzenie biznesu

Post autor: adelo23 »

A co jeśli chodzi o zdrowie w firmie? Pytam, bo znalazłem https://sqda.pl/zarzadzanie-zdrowiem/dni-zdrowia/ taką ofertę znalazłem a oprócz tego jest tam odnośnik do eksperckiego bloga na którym jest sporo wiedzy prosto od specjalistów. Ciekawe artykuły na temat zdrowia, zerknijcie, bo może Was też to zainteresuje ;)
ODPOWIEDZ