Projektowanie magazynu

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 28
Rejestracja: 28 lip 2019, 23:41

Projektowanie magazynu

Post autor: Alicja88 »

Czesc,

znacie jakas dobra firme, ktora sie tym zajmuje?
Awatar użytkownika
Beris
Posty: 36
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:44

Re: Projektowanie magazynu

Post autor: Beris »

Jeżeli będziecie również na etapie poszukiwań dobrej jakości rozwiązań w zakresie narzędzi do wykonywania projektów to mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ZwCAD 2019 i 2020. Jednocześnie wprowadzili wiele dodatkowych nakładek w pakiecie, jest jednocześnie oczywiście szkolenie z podstaw obsługi i jest to bardzo stabilny program nawet do realizacji większych projektów. O wszystkim będziecie mogli dowiedzieć się bezpośrednio na stronie https://www.zwcad.pl/zwcad-2019-opis-sk ... jalna.html pozdrawiam i życzę owocnej pracy!
Awatar użytkownika
zelda
Posty: 25
Rejestracja: 09 mar 2020, 20:10

Re: Projektowanie magazynu

Post autor: zelda »

Alicja88 przy projekcie i budowie magazynu pomagała nam firma KMC services. To profesjonaliści z dużą wiedzą o prowadzeniu magazynów. Po wstępnym rozmowach zdecydowaliśmy na ich usługi vas https://kmc-services.com.pl/uslugi-magazynowe/. Nie mieliśmy z mężem doświadczenia w prowadzeniu magazynu, więc to była dla nas najlepsza opcja.
jksał

Re: Projektowanie magazynu

Post autor: jksał »

Na czas projektowania i budowania magazynu, należało gdzieś składować towary! Z tej okazji zgłosiłem się do http://nieten.net.pl/uslugi-magazynowe- ... i-towarow/ , dzięki którym okazało się to w pełni możliwe. To właśnie oni umożliwiają nam przetrzymywanie przeróżnych towarów, faktycznie się to opłaca. Można zdecydować się na składowanie krótkoterminowe, jak i długoterminowe.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Projektowanie magazynu

Post autor: Kachna »

A gdzie zaopatrywaliście się w wyposażenie do Waszego magazynu, na przykład w regały paletowe? Ja ostatnio widziałam, że na przykład w firmie https://dlamagazynu.pl/regaly-paletowe-uzywane/ można zamówić takie regały paletowe używane. Jak sądzicie, dużo będzie można w ten sposób zaoszczędzić?
terańs

Re: Projektowanie magazynu

Post autor: terańs »

Kachna pisze: ↑28 lip 2021, 14:04 A gdzie zaopatrywaliście się w wyposażenie do Waszego magazynu, na przykład w regały paletowe? Ja ostatnio widziałam, że na przykład w firmie https://dlamagazynu.pl/regaly-paletowe-uzywane/ można zamówić takie regały paletowe używane. Jak sądzicie, dużo będzie można w ten sposób zaoszczędzić?
Z pewnością jest na to szansa ;)


_______________________
https://www.programy-cad.pl/
ODPOWIEDZ