Programy lojalnościowe, a może inna forma promocji sklepu?

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
dżordżina

Programy lojalnościowe, a może inna forma promocji sklepu?

Post autor: dżordżina »

Witam,
Mamy sklep obuwniczy + akcesoria do butów. Chcemy wypromować swój sklep i zachęcić do korzystania z naszej oferty. Mamy obuwie premium. Czy programy lojalnościowe nam w tym pomogą? Czy znacie kogoś kto może nam to zorganizować i wdrożyć?
hańcza

Re: Programy lojalnościowe, a może inna forma promocji sklepu?

Post autor: hańcza »

Prowadzę podobny biznes, konkretnie z obuwiem dla dzieci. U nas programy lojalnościowe od początku przyniosły duże zyski i sporo stałych klientów, co mnie bardziej cieszy ;) Ja zleciłem przygotowanie programu firmie https://i360.com.pl/ i nic mnie nie interesowało. Oni wszystko za mnie przygotowali, przeanalizowali i pomogli wdrożyć. Mogę Ci ich polecić, fajni ludzie z mega profesjonalnym podejściem. Nie inwestujesz dużo, a zyski możesz mieć na prawdę fajne więc polecam.
h.anka

Re: Programy lojalnościowe, a może inna forma promocji sklepu?

Post autor: h.anka »

Dobrze zaprojektowany, atrakcyjny dla klienta i zarazem korzystny dla marki program lojalnościowy sprawdzi się jako efektywne narzędzie wsparcia sprzedaży w każdej branży. Jeśli zamierzasz skorzystać z tego rozwiązania, polecam lekturę poradnika zamieszczonego na stronie https://polecanybiznes.pl/jak-wspierac- ... -klientow/ . Kompleksowo porusza on tematykę programów ukierunkowanych na pozyskiwanie klientów i podtrzymywanie z nimi długofalowych, pozytywnych relacji handlowych. Podpowiada też z jaką agencją marketingową warto podjąć współpracę jeśli chce się wdrożyć skuteczne narzędzie lub narzędzia sprzyjające wzrostowi sprzedaży.
ODPOWIEDZ