program do płac

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
ola758
Posty: 8
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:09

program do płac

Post autor: ola758 »

Znalazłam na portalu wfirma.pl - oprogramowanie do kadr i płac online. Cena bardzo przystępna. Ktoś z was z niego korzysta? Jak z obsługą?
Awatar użytkownika
paolaP
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:16

Re: program do płac

Post autor: paolaP »

Wykorzystujemy programy z platformy w firma.pl u nas w firmie. Zatrudniamy 6 osób i bez problemów sama robię wszystko. Obsługa jest bardzo łatwa, szybko się nauczysz. Warto, bo oszczędność bardzo duża.
Awatar użytkownika
ewa159
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2019, 22:08

Re: program do płac

Post autor: ewa159 »

Od 2 lat korzystam z programów na wfirma.pl. Nie wyobrażam sobie pracy bez nich, tym bardziej ze cena jest bardzo niska a same programy porządnie wykonane i bardzo przemyślane.
Awatar użytkownika
Altika
Posty: 179
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:08

Re: program do płac

Post autor: Altika »

W kwestii kadr także może wam fajnie pomóc rozwiązanie od https://inewi.pl/ Oprogramowanie Inewi swietnie sprawdza się do zarządzania czasem pracy. Wygodnie, przy pomocy przejrzystej aplikacji mobilnej będziecie rejestrować zarówno czas pracy pracowników, jak i ich urlopy, delegacje, czy też grafik pracowników. W większych przedsiębiorstwach idealnie się to sprawdzi.
Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: program do płac

Post autor: fakttoja »

Oprócz programu do kadr bardzo ważne jest zapewnienie odpowiedniej jakości administracji i obsługi informatycznej. Jeśli firma nie jest zbyt duża może nawet całość zasobów oraz potrzeb przerzucić do firmy która w tym się specjalizuje. https://itbce.com/ odpowiednie kompetencje są wtedy dostępne w każdej chwili, taki informatyk nigdy nie choruje i nie idzie na urlop. Poza tym jest to zazwyczaj dostępność wielu specjalistów a nie jednego.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: program do płac

Post autor: Kachna »

A skoro już mowa o oprogramowaniu dla firm, to czy ktoś z Was korzysta może z nowoczesnych systemów od firmy Primesoft, której oferta jest dostępna na stronie internetowej http://www.primesoft.pl/? Podobno dzięki takim systemom można zmniejszyć koszty prowadzenia księgowości nawet o 23%. Wiadomo Wam coś o tym? Czy ktoś z Was korzysta z takich systemów?
ODPOWIEDZ