profesjonany transport - jaka firma?

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Faris
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2023, 15:41

profesjonany transport - jaka firma?

Post autor: Faris »

Cześć wam. Co powinienem zrobić, by znaleźć dobrą firmę transportową?
Konkretnie to szukam profesjonalnej firmy transportowej, która oferuje usługi transportu towarowego z Polski do Anglii. Przeszukałem internet i znalazłem kilka firm, ale nie wiem, która z nich jest najlepsza. Czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakąś sprawdzoną firmę?
Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc. ;) Przeszukując internet, znalazłem kilka firm oferujących transport towarowy Polska Anglia, ale nie wiem, która z nich jest najlepsza.
Dziękuję za wszelkie sugestie i porady.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: profesjonany transport - jaka firma?

Post autor: orton50 »

Firmy transportowe, ale nie tylko muszą odpowiednio rozwiązać ważną kwestię, jaką jest tankowania aut i paliwa. Pomocne okazuje się karta paliwowa https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/ Dzięki nim tankowanie jest szybkie, ale też można dokładniej kontrolować wykorzystanie środków na paliwo.
Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 90
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:46

Re: profesjonany transport - jaka firma?

Post autor: storczyk »

Warto też rzucić okiem na firmę Transpol - usługi transportowe Gdańsk, Gdynia, Sopot, HDS: http://transport-gdansk.pl/ . To specjaliści w zakresie transportu. Jestem pewna, że pomogą Wam zrealizować transport między innymi maszyn.
tadziu

Re: profesjonany transport - jaka firma?

Post autor: tadziu »

Wygląda na to, że warto współpracować z ekspertem w dziedzinie transportu. Ostatnio firma https://www.translogis.pl/pl/transport-ciezarowy zdaje się oferować zarówno transport morski, jak i lądowy, co może być interesujące. Chętnie poznam wasze zdanie na temat tej propozycji.
ODPOWIEDZ