pomocne narzędzia deweloperskie

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Napoleon
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2022, 1:53

pomocne narzędzia deweloperskie

Post autor: Napoleon »

Znacie się nieco na narzędziach dla biur nieruchomości i deweloperów? Wiem, że coraz popularniejsze stają się takie rozwiązania jak crm dla dewelopera i przyznam szczerze, że sam chętnie skorzystałbym, żeby się przekonać, jak to działa w rzeczywistości. Jakie są największe zalety takich programów waszym zdaniem i dlaczego warto się na nie zdecydować?
Wolny

Re: pomocne narzędzia deweloperskie

Post autor: Wolny »

Współczesny rynek nieruchomości wymaga od deweloperów oferowania nie tylko wysokiej jakości mieszkań, ale również dodatkowych udogodnień. We Wrocławiu, oferta dewelopera, dostępna na stronie https://atal.pl/inwestycje/mieszkania/wroclaw/ obejmuje projekty mieszkaniowe, które oferują zarówno komfortowe życie, jak i łatwy dostęp do rekreacji, edukacji czy usług.
małamajka

Re: pomocne narzędzia deweloperskie

Post autor: małamajka »

Od jakiegoś czasu zaczęłam myśleć o sprzedaży mieszkań. Jest to dylemat, bo deweloper ma zawsze pod górkę, ale koniec końców muszę spróbować. Idąc tym tropem, zaczęłam się zastanawiać, czy zarządzanie nieruchomościami Sosnowiec to dobry krok. Powiecie coś więcej na ten temat?
ODPOWIEDZ