Parking w firmie

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Kłode

Parking w firmie

Post autor: Kłode »

Macie w swoich firmach, a właściwie na parkingach firmowych zamontowane systemy parkingowe? Zastanawiamy się, czy wprowadzić takie coś u nas, żeby nie zdarzało się już tak, że obcy ludzie parkują, a dla pracowników brakuje miejsca.
hiczungł

Re: Parking w firmie

Post autor: hiczungł »

Na parkingu musiały zagościć nowoczesne znaki drogowe. Zdecydowaliśmy się na zakup tych, które to dostępne były w ofercie https://www.znakbig.pl/oferta . Teraz nie będzie żadnych nieporozumień, wszystko jest jasne. A do tego znaki świetnie się prezentują. Pomyśl nad tym zakupem!
prakinguś43

Re: Parking w firmie

Post autor: prakinguś43 »

Jeżeli szukasz parkingu na samochód przed wylotem z Balic to zobacz na parking lotnisko Balice . Ostatnio korzystałem z tego miejsca jestem zachwycony bo bo rezerwacje i płatności dokonałem przez telefon przez internet. Super, szybko i sprawnie, personel jest zawsze gotowy by pomóc. Polecam jest wiele miejsc parkingowych, w dodatku bardzo blisko terminala
hiczungł

Re: Parking w firmie

Post autor: hiczungł »

Przede wszystkim musiały tam zawitać solidne znaki drogowe. Nie bez powodu zdecydowaliśmy się na inwestycję w rozwiązania z oferty https://znakidrogowe.org/ . Zapewnione przez nich znaki prezentują się bardzo oryginalnie, w dodatku jest to doskonała jakość. No i nie ma kłopotu przy drodze!
kminią

Re: Parking w firmie

Post autor: kminią »

Moim skromnym zdaniem, jeśli chodzi o znaki drogowe w postaci pachołków, to warto sprawdzić firmę, która jest stricte związana z branżą drogową: http://DROGOWE.COM.PL. Moim zdaniem mają naprawdę najlepiej rozbudowaną ofertę, więc warto poświęcić kilka chwil na jej sprawdzenie, bo wachlarz produktów jest ogromny.
Aśka33

Re: Parking w firmie

Post autor: Aśka33 »

Poszukuje sprawdzonej firmy, która w ofercie posiada bariery szczeblinkowe i słupki łańcuchowe. Zakład produkcji elementów drogowych działa na rynku od 1992 roku i posiada w ofercie takiego typu produkty https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... owe-u-11a/
olguś

Re: Parking w firmie

Post autor: olguś »

Ze względu na dużą liczebność pracowników którzy posiadają samochody , postanowiłam utworzyć parking dla swoich pracowników i sama je oznakowałam dzięki odpowiednim znakom drogowym które zamówiłam przez ten sklep internetowy tutaj https://drogowe.com.pl/ . Znaki drogowe służą zwiększeniu bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy na drodze.
Łukaszek

Re: Parking w firmie

Post autor: Łukaszek »

Jeśli chcesz parking w firmie to powinieneś zakupić elementy drogowe sklep https://zped.com.pl/sklep/ Tutaj znajdziesz wszystkie rzeczy które mogą być potrzebne do pokazania miejsca parkingowych np. dla prezesa, klientów i pracowników. Jest to bardzo dobre rozwiązanie. Sami zobaczcie.
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Parking w firmie

Post autor: miszol »

Mnie natomiast ciekawi, czy progi zwalniające również będzie instalować na parkingu i drodze wewnętrznej? Bardzo zależy mi na bezpieczeństwie, a wiem że taki próg to zapewni.
Bdyzim

Re: Parking w firmie

Post autor: Bdyzim »

Brodnica Online to dynamiczny serwis informacyjny, będący niezbędnym źródłem lokalnych wiadomości dla mieszkańców Brodnicy i okolic. Nasza platforma dostarcza bieżące informacje o wydarzeniach społecznych, kulturalnych, sportowych i gospodarczych, umożliwiając szybki dostęp do istotnych treści. Z nami zawsze będziesz na bieżąco z życiem miasta, dzięki aktualnym artykułom, relacjom z wydarzeń i ciekawostkom, które kształtują lokalną społeczność. Brodnica Online - Twoje okno na świat wydarzeń w regionie.
ODPOWIEDZ