Parking przy firmie

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
gwido_61
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2020, 5:23

Parking przy firmie

Post autor: gwido_61 »

Czy ktoś z was mógłby polecić mi fachowców od oznakowania parkingów? Często zdarza się, że na naszym firmowym parkingu stają zupełnie obce samochody i chcielibyśmy to jakoś sensownie rozwiązać.
Awatar użytkownika
Florentyn65
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2020, 21:36

Re: Parking przy firmie

Post autor: Florentyn65 »

Najrozsądniej będzie skorzystać z usług malowanielinii.com. W kwestii parkingów zajmują się między innymi malowaniem miejsc, numerowaniem ich, ale też montażem barierek czy oznakowaniem słupów. Oferują kompleksowe usługi i terminowo realizują każde zlecenie.
Awatar użytkownika
Imad
Posty: 111
Rejestracja: 06 lip 2020, 10:10

Re: Parking przy firmie

Post autor: Imad »

Jakiś czas temu także zdecydowaliśmy się na budowę parkingu przy naszej firmie. Ze względu na położenie placu, konieczne było zaprojektowanie odpowiedniego odwodnienia. Zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy Hauraton https://hauratonserwis.pl/realizacje/ i był to absolutny strzał w dziesiątkę. Dzięki ich fachowej robocie nie mamy problemu związanego z zalaniem, nawet w największe ulewy.
Awatar użytkownika
misiek29
Posty: 46
Rejestracja: 05 kwie 2019, 16:11
Kontakt:

Re: Parking przy firmie

Post autor: misiek29 »

Takie odwodnienia to ważna sprawa, warto by wykonane były one z odpowiedniej jakości materiałów. Bardzo dobre odwodnienia znaleźć można też na https://www.zew-inwestycje.eu/. Wykonane one są ze stali nierdzewnej i oferowane są w rożnych wersjach.
ginamó

Re: Parking przy firmie

Post autor: ginamó »

Nawet przy firmowym parkingu, z niewiadomych przyczyn pojazd może odmówić posłuszeństwa. Z tej okazji polecam zgłosić się do https://www.baterie.com.pl/produkty , dysponujących wysokiej klasy urządzeniami rozruchowymi. Nie raz wyratowali mnie z opresji a kłopoty wydawały się niezwykle poważne. No bo jak żyć bez działającego pojazdu?
Awatar użytkownika
zarobiony
Posty: 129
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:11

Re: Parking przy firmie

Post autor: zarobiony »

Jak najbardziej posiadanie parkingu jest bardzo wygodne, ale gdy już wjeżdżają na niego pojazdy ciężarowe to muszą być również odpowiednie zabezpieczenia. Ja u siebie założyłem fajne odbojnice typu D https://powerrubber.com/kat/odboje-gumo ... we-typu-d/ które doskonale zapewniają bezpieczeństwo cofającym pojazdom.
Manniał

Re: Parking przy firmie

Post autor: Manniał »

Na takim parkingu nie mogło oczywiście zabraknąć solidnych znaków drogowych. Zaproponowane przez https://www.znakbig.pl/oferta pozwoliły w rozsądny sposób zapanować nad ruchem w okolicy, jak i przy ustawianiu pojazdów. Świetna sprawa! Wspomniane znaki prezentują się bardzo dobrze.
Sandruśkaa99

Re: Parking przy firmie

Post autor: Sandruśkaa99 »

Świetnie, że trafiłam na ten wątek, ponieważ szukam sprawdzonej firmy, która posiada w ofercie pachołek gumowy i blokady parkingowe. Zależy mi na wysokiej jakości materiałów, które mają być odporne na warunki atmosferyczne. Jakiś czas temu znalazłam Zakład Produkcji Elementów Drogowych https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... i-drogowe/
Ewka

Re: Parking przy firmie

Post autor: Ewka »

Odpowiednie zabezpieczenie parkingu jest niezwykle ważne. W końcu zależy nam na bezpieczeństwie. Jeżeli macie duży parking to możecie wykorzystać go również do celów zarobkowych. Oczywiście pracownikom zapewniamy miejsce za darmo, ale możemy przeznaczyć kilka czy kilkanaście miejsc parkingowych dla osób spoza firmy. Tak naprawdę to wystarczą do tego bileterki parkingowe Przy budynku, który służy mojej firmie za biuro mamy parking na około 30 miejsc. Pracuje nas łącznie 10 osób, 3 miejsca mamy dla klientów, a reszta to taki mini prywatny parking ;)
komiśka12

Re: Ważne rzeczy w każdej firmie

Post autor: komiśka12 »

Imad pisze: ↑16 sie 2020, 22:56 Jakiś czas temu także zdecydowaliśmy się na budowę parkingu przy naszej firmie. Ze względu na położenie placu, konieczne było zaprojektowanie odpowiedniego odwodnienia. Zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy Hauraton https://hauratonserwis.pl/realizacje/ i był to absolutny strzał w dziesiątkę. Dzięki ich fachowej robocie nie mamy problemu związanego z zalaniem, nawet w największe ulewy.
No to teraz jestem zaskoczona!
-
Aborcja za granicą - Nasza strona jest przeznaczona dla kobiet które z różnych powodów życiowych podjęły już decyzję o przeprowadzeniu aborcji. Naszym celem jest pomoc kobietom w wyborze jak najbardziej bezpiecznej metody zarówno pod względem prawnym jak i zdrowotnym. Serwis tworzymy we współpracy z organizacją non-profit Kobiety dla Kobiet.
Koźlak

Re: Parking przy firmie

Post autor: Koźlak »

Ciekawym aspektem znaków nakazu jest ich czasowa ważność. Przykładem może być znak nakazujący jazdę z ograniczoną prędkością, który obowiązuje tylko w określonych godzinach. Szczegóły na temat czasowej ważności znaków nakazu można znaleźć na https://inzynieria.com/drogi/wiadomosci ... -kiedy-nie i jest to istotne z punktu widzenia przestrzegania przepisów ruchu drogowego.
Magik

Re: Parking przy firmie

Post autor: Magik »

Sygnalizatory o zmiennym znaczeniu są przykładem urządzeń, które mogą zmieniać wyświetlane symbole w zależności od aktualnych potrzeb ruchu drogowego. Te urządzenia pozwalają na dynamiczną adaptację do zmieniających się warunków i są użyteczne w wielu sytuacjach. Szczegóły na temat sygnalizatorów o zmiennym znaczeniu znajdują się w artykule pod adresem https://tsl-biznes.pl/transport-drogowy ... wietlnych/ i dzięki nim ruch drogowy może być zarządzany w bardziej elastyczny sposób.
ODPOWIEDZ