Paczki

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
ohmon
Posty: 146
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:41

Paczki

Post autor: ohmon »

Muszę wysłać kilka paczek i zastanawiam się nad wyborem kuriera. Może byście mi kogoś polecili?
Awatar użytkownika
negete4
Posty: 114
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:03

Re: Paczki

Post autor: negete4 »

Możesz skorzystać ze strony brokera kurierskiego https://www.brokerkurier.pl/cennik-kuriera-fedex . Tutaj też sprawdzisz ile kosztuje kurier FedEx, ponadto paczkę nadasz online co jest bardzo wygodną opcją. Nie trzeba podpisywać żadnych umów, nawet jeśli wysyłasz więcej paczek ;)

rklg
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Paczki

Post autor: zimka »

Z tego co ja zdążyłam się rozeznać to dobre ceny ma https://www.sendit.pl/sledzenie-przesylek/ i tu też można sobie wybrać z usług jakiego kuriera chce się skorzystać. Kilku jest do wyboru. Poza tym ich strona jest prosta w obsłudze i intuicyjna, wszystko tam znajdziecie.
Awatar użytkownika
filca
Posty: 136
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

Re: Paczki

Post autor: filca »

To może w takim razie nadaj je na palecie, może wyjść taniej. Jak coś to tutaj https://www.znajdzkuriera.pl/poradnik/n ... rajowe,129 jest kurier paletowy , różne firmy - można sobie zrobić porównanie cen i sprawdzić który ma najlepszą ofertę
Awatar użytkownika
diana
Posty: 155
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:17

Re: Paczki

Post autor: diana »

Jeśli interesuje cię sprzedaż internetowa w Rumunii zajrzyj na https://kurierrumunia.pl/e-commerce-w-r ... u-draculi/ Znajdziesz tam wiele cennych porad m.in na temat dostarczenia paczek. Sama myślę o biznesie tego typu.
parch

Re: Paczki

Post autor: parch »

Od kilku lat popularnością cieszą się także brokerzy kurierscy, ponieważ klienci mogą w jednym miejscu porównać oferty poszczególnych przewoźników. W dzisiejszych czasach można nawet nadawać paczki bez etykiety. Warto poczytać sobie na ten temat. Artykuł znajdziecie pod tym adresem https://www.clarkluxcity.com/pl/zycie/n ... zliwe.html
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Paczki

Post autor: orton50 »

Wysyłasz duże jak i ciężkie paczki? Jeśli tak, to warto zorientować się w temacie wysyłki paczek paletowych. Tutaj znajdziesz bardzo przydatny artykuł https://bardzolubie.pl/kiedy-zdecydowac ... -paletowa/ w którym znajdziecie szczegółowe informacje o tym, co warto wiedzieć w przypadku wysyłki paczek paletowych.
ODPOWIEDZ