Paczki paletowe

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
negete4
Posty: 114
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:03

Paczki paletowe

Post autor: negete4 »

U kogo można najtaniej nadać paczkę paletową, chodzi o transport przesyłek wielkogabarytowych. Szukam czegoś w dobrych cenach
Awatar użytkownika
ohmon
Posty: 146
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:41

Re: Paczki paletowe

Post autor: ohmon »

Można w sieci poszukać kuriera, będzie na pewno szybciej i taniej. Z tego co widzę to dzięki tej stronie https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem można wycenić paletę i zamówić kuriera w szybki i przystępny sposób
Awatar użytkownika
filca
Posty: 136
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

Re: Paczki paletowe

Post autor: filca »

W takim razie zerknij sobie tutaj https://www.znajdzkuriera.pl/poradnik/n ... rajowe,129 , ponieważ dostępne są tanie palety krajowe. Jest też taka opcja jak porównanie, dzięki czemu będziesz mogła sobie sprawdzić który z kurierów oferuje najlepsze warunki i ceny ;)
Awatar użytkownika
patrycja
Posty: 161
Rejestracja: 28 maja 2019, 8:56

Re: Paczki paletowe

Post autor: patrycja »

Z tego co się orientuję, to najlepszą ofertę na rynku ma firma AW POLSKA - transport paletowy I co ważne, ceny ich usług nie są wygórowane, wiec każdy bez problemu może zdecydować się na wysyłkę paczek paletowych. Sprawdźcie sami.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Paczki paletowe

Post autor: Kachna »

Jeśli chodzi o wysokiej jakości palety euro, to my zamawiamy je zawsze w firmie SAS GROUP, z ofertą której możecie zapoznać się na stronie https://saspalety.pl/. Posiadają oni nowoczesną linię produkcyjną, więc takie palety można u nich zamawiać w większych ilościach :)
Awatar użytkownika
Teviz
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2020, 22:41

Re: Paczki paletowe

Post autor: Teviz »

W mojej opinii natomiast jeśli będziecie szukali profesjonalnego wsparcia w zakresie organizacji transportu w swojej firmie to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Flotman w przypadku których będziecie mogli liczyć przede wszystkim na wysoką jakość, profesjonalne wsparcie ze strony obsługi klienta w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań. Jednocześnie stale ulepszają i rozbudowują sam system co pozwala efektywnie zarządzać flotą i ograniczać skutecznie wiele niepotrzebnie poniesionych wydatków.
Gereń

Re: Paczki paletowe

Post autor: Gereń »

W mojej opinii jeżeli chodzi o zwiększenie efektywności pracy i jednocześnie lepszej organizacji kolejnych przejazdów, dostaw i jednocześnie zarządzania kierowcami oraz flotą to warto zastosować przy rosnącej flocie również system Flotman który zapewnia szereg ułatwień i pomaga ograniczać wydatki. Warto abyście też odwiedzili stronę https://www.flotman.pl/blog/urzadzenia- ... ie-oplaca/ gdzie znajdziecie konkretne informacje odnośnie tego typu rozwiązań i co będzie lepszą opcją dzierżawa, czy zakup.
ODPOWIEDZ