Ochrona do firmy i na parking

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
lech
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2021, 1:37

Ochrona do firmy i na parking

Post autor: lech »

Cześć wam. Myślicie, że mając już system alarmowy, warto dodatkowo korzystać z ochrony fizycznej? Mnie zależy na tym, żeby poziom bezpieczeństwa w mojej firmie i na firmowym parkingu był zawsze na wysokim poziomie. Dlatego właśnie pomyślałem o takim rozwiązaniu. Doradźcie, byłbym wdzięczny.
rótynowa

Re: Ochrona do firmy i na parking

Post autor: rótynowa »

Ja bym zaczął od zatroszczenia się o systemy alarmowe. Pod tym względem moim wymogom sprostała oferta http://atline.pl/oferta/produkty/ . Od czujników ruchu po systemy alarmowe , obok których nie przejdzie żaden złodziejaszek. Nie ma co żałować na bezpieczeństwo!
Gnoiński

Re: Ochrona do firmy i na parking

Post autor: Gnoiński »

Moim zdaniem każda ochrona jest dobra która się kształci cały czas. kwalifikowany pracownik ochrony kurs http://www.wce.pl/kursy-szkolenia-kwali ... ony-i-inne jest bardzo ważny dla każdego pracownika ochrony. Jednak trzeba się znać na swoim fachu i co jakiś czas sobie powtarzać.
ginamó

Re: Ochrona do firmy i na parking

Post autor: ginamó »

Ostatnio potrzebowaliśmy skorzystać z takich usług na evencie. Specjalnie odezwaliśmy się do Viking Security . Zapewnili nam należyte wsparcie w ludziach, przez co event okazał się bezpieczny i niczego na nim nie brakowało! Uczestnicy mieli poczucie bezpieczeństwa.
dzebb

Re: Ochrona do firmy i na parking

Post autor: dzebb »

Uważam, że jest to aspekt, o który każdy musi zadbać. Sami mamy ochronę obiektu, a d tego jeszcze monitoring wizyjny. Wszystko to zapewnia nam agencja ochrony BEST SECURITY ttp://best-security.pl/ochrona-obiektow-handlowych/ z Warszawy, która mogę szczerze polecić. Pracują tam osoby doświadczone i przeszkolone, które faktycznie potrafią chronić mienie i reagować w nagłych sytuacjach. Tu także pomaga monitoring wizyjny, bo na bieżąco takie sytuacje są dzięki niemu wykrywane. Usługi od nich są w korzystnych cenach, polecam.
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 162
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:24

Re: Ochrona do firmy

Post autor: Pinki »

Jeśli zależy Wam na natychmiastowej pomocy przy ataku hakerskim, to myślę, że warto rozważyć współpracę z renomowaną firmą zewnętrzną. Ostatnio zauważyłam, że https://www.ascocyber.pl/natychmiastowa ... hakerskim/ ma solidne doświadczenie w tej branży. Zachęcam do sprawdzenia ich oferty i podzielenia się swoimi doświadczeniami.
ODPOWIEDZ