Obsługa prawna firmy

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Daniel aka brałn

Obsługa prawna firmy

Post autor: Daniel aka brałn »

Hej wam. Chciałbym wam tutaj nieco doradzić. Obecnie większość firm korzysta z pomocy kancelarii adwokackich. Ja także od już ponad roku współpracuję z kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic. Jest to niesamowicie owocna współpraca, bez której obecnie nie wyobrażam sobie prowadzenia własnej firmy. Koniecznie pomyślcie nad takim krokiem.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 222
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Obsługa prawna firmy

Post autor: fiola »

Zgadzam się, że taką stałą współpracę prowadząc działalność gospodarczą warto podjąć. Wiele kancelarii prawnych świadczy takie usługi, profesjonalnie i kompleksowo. Na terenie Małopolski polecam https://cpstanicka.pl/ . Posiadają również folię w Katowicach, prowadzący biznes na Śląsku mogą również z ich usług skorzystać. Nie tylko doradzają podczas zawierania umów, negocjują z kontrahentami czy wierzycielami, mogą także reprezentować firmę przed sądem. Zajmują się również prowadzeniem dokumentacji prawnej.
Awatar użytkownika
leonardolaskowska
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2020, 14:53

Re: Obsługa prawna firmy

Post autor: leonardolaskowska »

Przy prowadzeniu działalności warto jest mieć wybraną kancelarię prawniczą, ponieważ nigdy nie wiemy kiedy może się nam przydać porada prawna. Osobiście korzystam z usług tej kancelarii prawniczej na ich stronie https://jdp-law.pl/o-kancelarii/ można przeczytać jakimi specjalizacjami się zajmują.
celinka

Re: Obsługa prawna firmy

Post autor: celinka »

Znacie jakąś sprawdzoną kancelarię? Interesuje mnie obsługa prawna spółki jawnej. Szukam już od jakiegoś czasu jakiejś godnej zaufania kancelarii prawnej. Może mi pomożecie?
ODPOWIEDZ