Logistyka w magazynie

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Stefan-74
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2022, 6:19

Logistyka w magazynie

Post autor: Stefan-74 »

Jak radzicie sobie z logistyką magazynową? W dużych przedsiębiorstwach to trudność, a jeszcze trudniej jest jak prowadzimy wymianę towarową z krajami z UE, zgadzacie się? Zastanawiam się, czy ktoś z was korzystał z pomocy jakichś specjalistów od takich usług. Ja chętnie nawiązałbym współpracę, tylko chcę się jeszcze dowiedzieć, czy to się faktycznie opłaca. Dajcie znać ;)
Frokki

Re: Logistyka w magazynie

Post autor: Frokki »

Szukając przede wszystkim dobrych specjalistów w zakresie transportu, logistyki oraz magazynowania to na pewno warto zapoznać się również z ofertą przygotowaną przez Rhenus. Przede wszystkim wieloletnie doświadczenie i jednocześnie szeroki zakres świadczących usług. Możesz zajrzeć na ich stronę internetową https://www.rhenus.group/pl/pl gdzie dowiecie się więcej. Warto mieć wsparcie firmy o dużych możliwościach, szczególnie jeśli chcecie się rozwijać i pojawiać na nowych rynkach.
Nikola1

Re: Logistyka w magazynie

Post autor: Nikola1 »

W logistyce i magazynowaniu kluczowe jest odpowiednie zabezpieczenie towarów. Dostawa folii stretch może zapewnić szybkość i efektywność pakowania, chroniąc produkty przed uszkodzeniami w transporcie. Folia stretch jest elastyczna i wytrzymała, co czyni ją idealnym materiałem do pakowania. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.vipak.pl/folia-stretch/
ODPOWIEDZ