Kawa do biura - gdzie zamawiać?

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Sulibor-71
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2020, 8:43

Kawa do biura - gdzie zamawiać?

Post autor: Sulibor-71 »

Witajcie forumowicze. Gdzie polecacie zamawiać dobrej jakości kawę ziarnistą do biura? Macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe lub innych dostawców? Z góry dziękuję za namiary i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Denis_94
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2020, 18:53

Re: Kawa do biura - gdzie zamawiać?

Post autor: Denis_94 »

My zamawiamy kawę z upcafe.pl i wszyscy pracownicy są zadowoleni. Od siebie mogę dodać, że ich kawa ma super wyrazisty smak i bajeczny aromat. Polecam każdemu, kto lubi małą czarną ;)
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 125
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Re: Kawa do biura - gdzie zamawiać?

Post autor: kozi44 »

jak chcesz to mogę Ci podać namiar na dobry i sprawdzony sklep z kawa i herbata Mają w ofercie wiele produktów bardzo wysokiej jakości. Mozna zamawiać na wagę, takze to jest duzy plus. Ceny rowniez ok. Ja tylko tam robię zakupy
Awatar użytkownika
Loko009
Posty: 84
Rejestracja: 19 maja 2020, 8:32

Re: Kawa do biura - gdzie zamawiać?

Post autor: Loko009 »

Według mnie to najlepiej w https://www.meinlcoffee.com/pl/product_categories/kawa/ - mają najlepsze mieszanki kaw! Zarówno w ziarnach, jak i w kapsułkach, więc dopasujecie je sobie do różnych rodzajów ekspresów.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 55
Rejestracja: 19 cze 2020, 15:28

Re: Kawa do biura - gdzie zamawiać?

Post autor: rozmowna »

Ja mam ulubiony sklep w którym można dostać naprawdę dobrą kawę. Ja lubię tą https://www.bee.pl/segafredo-intermezzo ... 55010.html Ale sprawdź i inne propozycje. Możesz zamówić każdą ilość kawy do biura, domu. Kawa którą ja wybieram jest w kilogrmowym opakowaniu co mniej więcej równa się 125 filiżanką ulubionego napoju.
łoś

Re: Kawa do biura - gdzie zamawiać?

Post autor: łoś »

wszedzie mozesz , ja na razie do biura zakupiłam ekpress do kawy od breville dokładniej BREVILLE Prima Latte rewelacyjny jest :)
ODPOWIEDZ