Jazda na rowerze

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 152
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Jazda na rowerze

Post autor: Kasha »

Jazda na rowerze stała się moim wyjątkowym hobby, dlatego chciałbym kupić jakiś bardziej profesjonalny sprzęt. Swoją przygodę z rowerem dopiero zaczynam ale czytałem tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... aki_wybrac trochę o różnego rodzaju rowerach. jaki model według was jest dobry na początek ?
Awatar użytkownika
Kekesm
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 13:43

Re: Jazda na rowerze

Post autor: Kekesm »

Rower to moje ulubione hobby, dzięki któremu nigdy się nie nudzę! Jeżeli szukacie roweru dla siebie to bardzo polecam wam ten sklep https://www.drerowery.pl/pl/c/FULL-SUSPENSION/179
Awatar użytkownika
Kasia36
Posty: 54
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:53

Re: Jazda na rowerze

Post autor: Kasia36 »

Jeżeli masz wątpliwości jaki model wybrać to warto poczytać na różnych blogach ludzi którzy się tym zajmują ich rady. Sama polecam https://pmbike.pl/rowery-gorskie-meskie-27-5 jeżdżę na jednym z ich modeli od kilku lat i jest bardzo wygodny, nie było też nigdy problemu z częściami i naprawami.
Awatar użytkownika
duduk
Posty: 266
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:57

Re: Jazda na rowerze

Post autor: duduk »

Powiem wam, że z jazdą na rowerze jest tak samo jak z czytaniem, nigdy tego się nie zapomina. Uwielbiam czytać i jestem zawsze szczęśliwy jak mam okazje sięgnąć po literaturę. Ostatnio kupiłem "Kilka słów o miłości" Tomasza Kieresa #polskiegoNicholasaSparksa http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/ ... 3L9M_VBzOI przepiękna historia miłosna, powinniście ją sami przeczytać.
landrynęk

Re: Jazda na rowerze

Post autor: landrynęk »

Sam też lubię jeździć na rowerze, wybieram się w dalekie trasy i jeżdżę nad różne jeziora. Jednak gdy wieczorem bądź późną nocą do domu to padam jak zabity. Rozkładam się na kanapie i odpalam vod https://ogladaj.to/ oglądam wtedy darmowe filmy i seriale online. Często przy tym zjadam kolację i potem kładę się spać.
ODPOWIEDZ