jaki kurier?

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
filca
Posty: 136
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

jaki kurier?

Post autor: filca »

jaki kurier waszym zdaniem jest najbardziej godny polecenia?
Awatar użytkownika
negete4
Posty: 114
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:03

Re: jaki kurier?

Post autor: negete4 »

Jakby cie interesowały przesyłki poza Polskę to cennik paczek międzynarodowych najlepszy jest u pośredników. Przyjaciółka prowadzi handel to ona się dobrze orientuje, mówi że właśnie przez brokera najlepiej nadawać
Awatar użytkownika
ohmon
Posty: 146
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:41

Re: jaki kurier?

Post autor: ohmon »

Słyszałam że bardzo solidny jest DPD i właśnie chciałabym wam zadać pytanie, mianowicie jak wysłać paczkę kurierem DPD ? W sensie chodzi mi czy przez pośrednika czy bezpośrednio? Gdzie będzie taniej?
Awatar użytkownika
Arachne
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2020, 21:35

Re: jaki kurier?

Post autor: Arachne »

Polecam Ci fastpost to pośrednicy usług kurierskich, łatwa w obsłudze wyszukiwarka na ich stronie, wpisujesz wymiary paczki, jakie opakowanie i wyszukuje ci najkorzystniejsze opcje https://www.fastpost.pl/
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: jaki kurier?

Post autor: asxx »

Coraz częściej słyszy się o ofertach różnych brokerów kurierskich i należę do tych osób, które uważają, że jak najbardziej jest to korzystne rozwiązanie. Sama zamawiałam paczkę do Estonii z pomocą brokera https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-mi ... stonia/dpd Chętnie do niego jeszcze wrócę.
kamikaz

Re: jaki kurier?

Post autor: kamikaz »

Własne biznesy często potrzebują pomocy firm zewnętrznych w niektórych procesach i zadaniach, ponieważ dynamiczny rozwój handlu online wymaga dobrze zorganizowanych procesów. Jeśli chodzi o usprawnienie procesu wysyłek, to pod tym adresem https://innoship.com/pl/blog-3/ można znaleźć wiele artykułów na ten temat.
ODPOWIEDZ