Jaka kawa do firmy?

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Pureń

Jaka kawa do firmy?

Post autor: Pureń »

Chcę zmienić kawę w naszej firmie. Kupujemy od dawna taką samą, ziarnistą, ale nie wiem, czy to kwestia tego, że pijemy jej tak dużo, czy to ona się zepsuła, planuję zamówić jakąś nową, z innego źródła. Słyszałam, że bardzo dobre opinie ma palarnia kawy https://upcafe.pl znacie ich może? jeśli tak, dajcie proszę znać, czy kawa faktycznie taka dobra, bo planuję przetestować :)
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Jaka kawa do firmy?

Post autor: Kachna »

A czy ktoś z Was potrzebuje może do firmy okazjonalnie ekspresu do kawy, na przykład organizując jakiś event? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą wypożyczalni takiego sprzętu na stronie internetowej https://wypozyczalniaekspresow.pl/saeco/. Jak widać do wyboru są tam ekspresy wiodących na rynku marek, a ceny za wynajem wcale nie są wygórowane ;)
kaźa

Re: Jaka kawa do firmy?

Post autor: kaźa »

Moim zdaniem kawa do firmy powinna być naprawdę dobra. Ja wychodzę z założenia że kawę pić albo dobrą albo wcale. Bardzo interesujący materiał na temat kawy znalazłam na tej stronie https://www.ewa-gotuje.pl/artykuly/feno ... -z-palarni . Taka wiedza naprawdę może się przydać. Sama nie wiedziałam, że kawa ma tak fenomenalne właściwości.
ODPOWIEDZ