jak uządziliście biura

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Karoł

jak uządziliście biura

Post autor: Karoł »

Otwieram niewielką firmę i szukam rady co powinno się być w biurze co sjest przydatne. Wiadomo ze potrzebuję dobrego sprzętu i mebli ale może macie jakieś sprawdzone już np krzesał
Michał##

Re: jak uządziliście biura

Post autor: Michał## »

Wiadomo ze jest ci potrzebny dobry sprzęt i wszelkie niezbędne rzeczy , pamiętaj tylko o wygodnym fotelu bo jednak dość długo spędzisz w nim czasu . My w pracy zakupiliśmy fotele genesis nitro 550. Są rewelacyjne żaden pracownik się nie skarży na bóle kręgosłupa a wręcz sie cieszy że otrzymał to cudo :)
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: jak uządziliście biura

Post autor: Kachna »

My ostatnio postanowiliśmy, że wprowadzimy do naszego biura nieco roślinności. Trafiliśmy na ofertę na stronie internetowej https://4naturesystem.com/pl/aktualnosc ... a-laczenia. Jak widać przedstawia ona fajne regały biurowe Amstel King, których podstawą są właśnie moduły z żywych roślin. Co o nich sądzicie? Podoba się Wam coś takiego?
nikuśka

Re: jak uządziliście biura

Post autor: nikuśka »

Na pewno trzeba zadbać o dobre akcesoria biurowe i papiernicze. To jest podstawa. Dzięki temu można wykupować w sposób prawidłowy wszelkie prace. Prawda jest taka, że zawsze należy stawiać na jakość i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania. Tutaj https://www.biurfan.pl/koszulki-na-dokumenty-cat-335 na spokojnie się rozejrzyjcie.
ODPOWIEDZ