Inwestowanie w firmę

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 152
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Inwestowanie w firmę

Post autor: Kasha »

mam odłożone trochę gotówki i zastanawiam sie nad tym w jaki sposób ja zagospodarować. Znajomi podpowiadają mi, by zając się produkcja mebli. To może byc bardzo dobry pomysł, jednak nie do końca wiem jak mam się za to zabrać. Znalazłam tutaj http://volpato.pl/ firmę, która ma w swojej ofercie elementy do mebli. Całą reszte chyba uda mi się znaleźć. Może podpowiecie mi czy to byłby dobry pomysł i czy się opłaca.
Awatar użytkownika
Olina
Posty: 131
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:07

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Olina »

Gdy już założysz firmę i będziesz chciała, aby rozwijała się, utrzymała na rynku i przynosiła coraz większe zyski, nieunikniona będzie jej reklama. Powinnaś w tym celu podjąć współpracę na przykład z firmą Nakatomi. Zaplanują indywidualnie kampanię marketingową na podstawie analizy branży, w której będziesz działać. Dzięki temu zwrócisz uwagę coraz większej ilości potencjalnych klientów.

marihuana vaporizer
Awatar użytkownika
emila
Posty: 89
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:01

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: emila »

Oczywiście, cały czas trzeba inwestować w firmę i ją rozwijać, żeby były jakieś pozytywne efekty. Warto też pomyśleć o reklamie, tak jak ktos wyżej napisał. Można też pomyśleć o gadżetach reklamowych dla klientów. Bardzo fajne ja widziałam tutaj https://www.giftyonline.pl/pl są praktyczne i użyteczne na co dzień. Myślę że warto pomyśleć.
Awatar użytkownika
Falcon
Posty: 142
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:39

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Falcon »

Każdy, kto prowadzi firmę wie, że trzeba ją rozwijać i inwestować. Konkurencja nie śpi więc aby nie pozostawać w tyle trzeba cały czas się rozwijać. Jedną z metod na rozwój jest wprowadzanie nowoczesnych technologii. Jeśli Wasza firma skupia się na produkcji towarów to co jakiś czas warto wprowadzić na halę produkcyjną nowy sprzęt. Dobrym rozwiązaniem jest montaż czułych urządzeń pomiarowych, które kontrolują jakość wykonywanych produktów. Takie urządzenia oferuje firma Industa http://industa.pl/oferta-i-rozwiazania/analizatory-nir/ . Firma specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu nowoczesnej aparatury pomiarowej. Do każdego zlecenia podchodzą bardzo indywidualnie, co pozwala na dobranie rozwiązań najlepszych dla konkretnej firmy.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 89
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:36

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: paniola »

Osobiście uważam, ze aby firma sie rozwijała należy w nią stale inwestować a beda oczekiwane efekty. Ponadto, zaufani doradcy idą w parze z dobrym biznesem. Dla mnie najważniejsze jest moje biuro rachunkowe, moge sie ich poradzć w każdej kwestii a co najważniejsze wszystko sie zgadza w papierach. Teraz mają świetna propozycje dla swoich klentów - darmowy program do fakturowania https://intaxo.pl/dla-ksiegowych Klient biura rachunkowego nie ponosi żadnych kosztów w związku z użytkowaniem programu.
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 39
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:50

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Saszka »

W zależności od rodzaju prowadzonego biznesu warto postawić na odpowiednie rozwiązania biznesowe takie jak takie jak na przykład system CRM: https://www.baseline.pl/system-crm/ . Dzięki temu z łatwością będziecie zarządzać relacjami z klientami, zamówieniami, obiegiem dokumentów. To świetne, rozbudowane i bezpieczne narzędzie dla każdego biznesu, które poprawia i usprawnia działanie firmy.
Awatar użytkownika
ciasteczkowa
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:10

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: ciasteczkowa »

Założenie firmy to ciężki kawałek chleba, ale jeśli wiesz, jak się za to zabrać, to na pewno opłacalna opcja. Warto od razu pomyśleć, jak rozreklamować swoją firmę małym kosztem, żeby zyskać klientów. Pomóc w tym mogą na przykład t-shirty reklamowe. Można je zamówić choćby tutaj: https://feelgood.pl/pl/. To świetna opcja dla tych, którzy chcą wyróżnić swoją firmę małym kosztem :)
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 12
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:14

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: duff231 »

Inwestowanie w rozwój firmy to droga do lepszych jej osiągów. Warto korzystac z wielu udogodnien dla firm, jakie oferuje np. http://cityspace.pl/o-nas/ . Są oni dostawcą flexspace z najwiekszą siecią lokalizacji w Polsce.
Awatar użytkownika
rewi92
Posty: 69
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:36

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: rewi92 »

Czy Waszym zdaniem wynajem biura serwisowanego to dobry pomysł? Bo moim zdaniem tak. Przede wszystkim dlatego, że można pozwolić sobie na różne możliwości i można pozwolić sobie na to, aby biuro wynająć na miesiące lub godziny, co nie zobowiązuje nas od niczego. Jeśli będziecie zainteresowani, to możecie zerknąć sobie na stronę http://www.fullserviceoffice.pl/
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2019, 13:01 przez rewi92, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
biznesw28
Posty: 14
Rejestracja: 09 lut 2019, 14:48

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: biznesw28 »

Moim zdaniem powinno się inwestować w systemy, które usprawniają procesy produkcyjne. Dobrze jest wprowadzić monitoring mediów produkcyjnych który zadba o odpowiednie wykorzystanie zasobów prądów, gazu czy wody. System ewidencjonuje zużycie i wychwytuję pozycje, które wymagają optymalizacji.
Niech żyje bal
Awatar użytkownika
tolowarzysz
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:29

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: tolowarzysz »

Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć.
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Pracuś »

Zgadza się, każda taka rada jest na wagę złota, dosłownie. Powinniśmy obserwować sytuacje rynku finansowego jesli chcemy zainwestowac rowniez środki aby rozwijać swoje przedsiebiorstwo. Niestety bardzo czesto sugerujemy sie reklamami banków odnosnie lokowania pieniedzy na lokacie a nie bierzemy pod uwagę inflacji. Przez co mozemy sporo stracić . Warto wiec skontaktowac sie z odpowiednim doradcą finansowym jak Piotr Bralczyk - on juz od wielu lat siedzi w sprawach rynku finansowego i potrafi trafnie oceniac co się na nim dzieje. Tu jest jego strona http://zarabiajmy.pl/ gdzie dowiecie sie wiecej na ten temat
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 335
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: miszol »

Prawdę mówiąc, to jest cały szereg rzeczy, w które powinniśmy i wręcz musimy zainwestować, chcąc otworzyć firmę. Na pewno warto zainteresować się tego typu https://safetymark.pl/systemy/system-sy ... pozarowej/ system sygnalizacji pożarowej. Dzięki takiemu systemowi, opanowanie ognia jest możliwe dzięki szybkiej reakcji straży pożarnej.
Awatar użytkownika
Falcon
Posty: 142
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:39

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Falcon »

Jeśli chce się istnieć na rynku to trzeba inwestować w rozwój firmy. Jeśli firma prowadzi magazyn to warto zainwestować w program logistyczny, który ułatwi prace w magazynie a także pomoże w sprawnym zarządzaniu nim. Bardzo dobre rozwiązania w zakresie wyposażenia magazynów oferuje firma Data Consult. To specjaliści od zagospodarowania powierzchni magazynowej oraz wdrażania systemów zarządzania magazynem.
Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: fakttoja »

W firmę powinno się inwestować, zawsze powinno być to przemyślane. Czasem inwestuje się krótkofalowo czasem inwestycja ma charakter długofalowy. Siedziba firmy w zależności od jej charakteru powinna być bardziej lub mniej prestiżowa. Jeśli firma dba o wizerunek i dobry nastrój pracownika zawsze powinna inwestować w nowoczesną powierzchnię do pracy. https://dudadevelopment.pl/inwestycje/i ... yjne/biura takie biura to gwarancje bardziej wydajnej pracy pracowników oraz ważnej funkcji reprezentacyjnej.
Awatar użytkownika
Kobalaa
Posty: 57
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:23

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Kobalaa »

Oczywiście, że inwestowanie w firmę powinno być przemyślane. Przede wszystkim warto wybierać rozwiązania, które wpłyną pozytywnie na pracę firmy. Na pewno warto wprowadzić nowoczesne systemy zabezpieczeń lidzi i mienia. Systemy zabezpieczeń dla przemysłu oferuje firma Corona https://corona.org.pl/ocena-ryzyka/ . To firma zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem systemów przeciwwybuchowych oraz przeciwpożarowych.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 101
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:19

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: fiona45 »

Inwestować warto w firmę, zwłaszcza jak widzimy że przynosi zyski i jest dobra jakość. Widziałam ostatnio , ze wiele osób z rolnictwa żyje , zerknij na propozycje na https://megabelzyce.pl/pl/produkty/kalibrowniki . Mają tam wiele sprzętów różnego rodzaju.
Awatar użytkownika
kaczorgigant
Posty: 133
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:15

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: kaczorgigant »

We własną działalność należny nieustannie inwestować. Powinno się ją ciągle rozwijać. Jednym z narzędzi, które mogą znacznie usprawnić codzienne funkcjonowanie biznesy będzie bez wątpienia dopasowane do branży oprogramowanie. Takie rozwiązanie obecnie można spotkać nawet w przychodniach lekarskich, gdzie popularny staje się Medchart. Daje ono możliwość prowadzenia elektronicznej dokumentacji, generowanie dokumentów, przypomnienia sms o kolejnej wizycie, dzięki czemu coraz mniej ich wypada. Informacje na jego temat znajdziesz na https://medchart.pl/ .
Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: fakttoja »

Firmy są różne, każda firma wymaga jednak inwestycji. Ciekawe podejście do rozbudowy lub budowy siedziby ma firma Szymbud np. kontenery handlowe Bardzo szybko można je postawić, spersonalizowany budynek w formie pawilonu, kiosku, garażu, kontenera. Wszystkie elementy jak kolor, wielkość mogą zostać wykonane na zamówienie. Obiekty powstają z płyty warstwowej. Wygląda to bardzo solidnie a jednocześnie reprezentacyjnie.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2019, 22:11 przez fakttoja, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 101
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:19

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: fiona45 »

Moim zdaniem teraz wiele osób bardzo sprawdza swoich pracowników czy nie przychodzą na budowę pijani. Takie alkomaty warto kupić w firmie i sprawdzać raz na jakiś czas. Widziałam takie nawet jednorazowe https://alko-maty.pl/alkomaty-jednorazowe.html lub zainwestować w jakiś lepszy na stałe. Zawsze to jakaś forma rygoru.
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Pracuś »

Warto inwestowac w firmę a także wiedziec jak rozporzadzac finansami naszego biznesu.Nie od dzisiaj wiadomo ze w firmie mozna oszczedzac poprzez inwestowanie. Tylko trzeba wiedziec jeszcze jak, ale z wiedza takich osób jak p. Piotr Bralczyk nie ma co sie martwic :) jest to doradca o niebywalej wiedzy z zakresu rynków finansowych - mechanizmow dzialania i ksztaltujacych sie na nich trendow. Tutaj http://zarabiajmy.pl/ mozna sie z nim skontaktowac
Awatar użytkownika
Wiktor9291
Posty: 41
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:00

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Wiktor9291 »

Nie zawsze trzeba inwestować swoje pieniądze. Jest wiele różnych dofinansowań i pożyczek skierowanych do przedsiębiorców. Jeśli jesteście z woj. Podlaskiego to polecam zerknąć tutaj - http://pozyczkowy.com.pl/ Są specjalne programy i pożyczki dla przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać i zmieniać na lepsze.
Awatar użytkownika
Jackson3
Posty: 65
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:53

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Jackson3 »

No ja bym przede wszystkim inwestował w odpowiednie oprogramowanie. Tutaj znajdziecie takie https://www.vebo.pl/ . Wielu moich znajomych korzysta z tych rozwiązań w swoich firmach. Nie mają z tym żadnych problemów.
Ta część mojego życia już się chyba skończyła i to pozostawia w człowieku pustkę. Taką, która gwiżdże w środku nocy, zupełnie jakby gdzieś tam głęboko w środku zerwał się wiatr i starał się zastąpić to, czego już nie ma.
Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: fakttoja »

Kiedy brakuje środków do inwestowania warto zastanowić się na pożyczką pod zastaw. https://www.smartvest.pl/ produkty finansowe tego typu są bezpieczne a procedura ich pobrania jest prosta. Całość nadzoruje notariusz a wszystko rozpoczyna się od wniosku online. Dalej konsultant prowadzi już cały proces.
Awatar użytkownika
myrcella
Posty: 273
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:33

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: myrcella »

Według mnie, warto inwestować w swoich pracowników. Myślę, że pewnego rodzaju podarunki poprawią relację w firmie. Koleżanka poleciła mi stronę : https://www.grawernia.pl/k56,dyplomy-po ... rewna.html na której widziałam przepięknie wykonane dyplomy drewniane. Myślę, ze idealnie sprawdzą się w roli podarunku.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 7
Rejestracja: 31 lip 2019, 9:56

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: kasiakowa06 »

Jeśli masz wystarczające oszczędności, żeby zainwestować w nieruchomości polecam skorzystać z porady https://dealomat.pl/wspolpraca-z-inwestorami/.
Awatar użytkownika
tuczynka
Posty: 147
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:39

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: tuczynka »

Jak chcesz, żeby firma nieustannie się rozwijała to trzeba z nią inwestować. Tego nie da się uniknąć. Warto inwestować w odpowiednie narzędzia, które mają na celu uprawnić funkcjonowanie takiego miejsca oraz jego kontrolę, co również ma duże znaczenie. Wiele branż już od jakiegoś czasu korzysta z takich programów, co da się zauważyć. Przychodnie lekarskie korzystają często z Medchart, dzięki któremu codzienna praca w w takim miejscu odbywa się znacznie sprawniej. Informacje na temat tego oprogramowania możesz znaleźć chociażby tutaj https://medchart.pl/content/desktop-czy ... o-to-wazne . Warto się z tym zapoznać, taka wiedza może okazać się przydatna.
Awatar użytkownika
diana
Posty: 155
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:17

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: diana »

Gdybyś potrzebował porad m.in z zakresu marketingu, finansów czy księgowości zajrzyj na https://www.apbiznes.pl/ To bardzo dobrze rozwinięty portal biznesowy. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych artykułów, które mogą ci pomóc w prowadzeniu działalności.
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 142
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:41

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: dariaa »

Oczywiście, że warto inwestować w swoją firmę. Przede wszystkim jak już jakiś czas prowadzimy swój biznes warto sprawdzić jak ona działa. Czy nie trzeba przykładowo wprowadzić jakiś usprawnień. Dzisiaj popularne są systemy takie jak ERP, które wspierają nowoczesne metody zarządzania. Między innymi firma https://humansoft.pl oferuje takie rozwiązania dla firm. Warto byłoby bliżej zapoznać się z ich ofertą i przeanalizować, czy właśnie u nas nie wprowadzić takiego systemu.
Awatar użytkownika
Bizneswoman
Posty: 94
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:30

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Bizneswoman »

Także ta firma https://saippsecurity.pl/ świadczy takie usługi. To firma ochroniarska, ale zajmują się również monitoringiem oraz systemami alarmowymi. Moim zdaniem warto skorzystać z takich usług, bo bezpieczeństwo naszego mienia jest bardzo ważne. I na tym nie ma co oszczędzać.
Awatar użytkownika
zipek9
Posty: 8
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:00

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: zipek9 »

Inwestując w firmę sporo osób bierze kredyty i pożyczki. Niekiedy jest ciężko je spłacić i grozi zabranie całego majątku. Wtedy się przyda pomoc prawna. Kancelaria https://www.kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ ma doświadczenie w prowadzeniu takich spraw i poradzą sobie z komornikiem, bankiem, ZUSem.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2019, 6:13

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Kordik »

Jeśli mamy większą firmę, która pochłania sporo energii elektrycznej, to warto zainwestować w fotowoltaika dla firm. Firma Suncrew zajmuje się montażem takiej instalacji, naprawdę super fachowcy.
Dzięki takiej instalacji na pewno zmniejszymy koszty zużycia energii, co przełoży się na zyski naszego zakładu - Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tuczynka
Posty: 147
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:39

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: tuczynka »

Moim zdaniem odpowiednim inwestowaniem w firmę będzie też dopasowane do branży, jak i potrzeb przedsiębiorstwa oprogramowanie. To ma na celu usprawnienie funkcjonowanie takiego miejsca, jak również jego kontrolę. To rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej firm. Można spotkać je nawet w przychodach lekarskich, gdzie odpowiedni program daje możliwość prowadzenia między innymi dokumentacja medyczna elektroniczna , umawianie wizyt według kalendarza, gdzie widoczne są wszystkie zarówno wolne, jak i już zajęte terminy, generowanie dokumentów czy przypomnienia sms i terminie kolejnej wizyty dzięki czemu coraz mniej ich wypada. To tylko kilka z zalet posiadania dobrego oprogramowania.
Awatar użytkownika
Jackson3
Posty: 65
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:53

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Jackson3 »

Warto inwestować w sprawdzone oprogramowanie. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak to może usprawnić działanie w firmie. Np. taki antywirus https://www.kaspersky.pl/kaspersky-free pomoże oczyścić komputer z wszelkich wirusów i dzięki temu skutecznie go przyspieszy. A to może mieć już efekt na wydajność firmy.
Ta część mojego życia już się chyba skończyła i to pozostawia w człowieku pustkę. Taką, która gwiżdże w środku nocy, zupełnie jakby gdzieś tam głęboko w środku zerwał się wiatr i starał się zastąpić to, czego już nie ma.
Awatar użytkownika
Jackson3
Posty: 65
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:53

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Jackson3 »

No w firmę jak najbardziej warto inwestować. Przede wszystkim w dobre oprogramowanie, które potrafi znacznie usprawnić działanie firmy. Ja osobiście zainwestowałem w taki program do faktur . Jak najbardziej działa i robi to co ma robić.
Ta część mojego życia już się chyba skończyła i to pozostawia w człowieku pustkę. Taką, która gwiżdże w środku nocy, zupełnie jakby gdzieś tam głęboko w środku zerwał się wiatr i starał się zastąpić to, czego już nie ma.
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: martita »

Wiele firm korzysta z kredytów jako opcji rozwoju. I słusznie - bo to dobra droga. Tyle tylko, że wszelkie takie inwestycje powinny być nadzorowane przez doradcę finansowego. U mnie rozwiązało to wiele problemów. Odkąd współpracuję z Probitas Finance nie mam problemów z niekorzystnymi kredytami i produktami finansowymi. Rzućcie okiem na ich usługi http://www.probitasfinance.pl/ - pomagają nie tylko firmom, ale i osobom prywatnym.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Katerina25 »

Każdy przedsiębiorca wie, że posiadanie własnej firmy wiąże się z inwestycjami. Cykliczne, codzienne, mniejsze i większe występują cały czas. Jednak nie ma innej możliwości, jeśli chcemy się rozwijać i zwiększać atrakcyjność naszej oferty. Dobrze o tym wiem. Wspólnie z mężem prowadzimy stację paliw i obecnie inwestujemy w nowe dystrybutory od https://www.tsg-solutions.com/pl/dystrybutory-paliwowe/
Awatar użytkownika
biznesowy
Posty: 59
Rejestracja: 13 wrz 2019, 14:30

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: biznesowy »

Według mnie jak się rozpoczyna jakikolwiek biznes ważne jest, aby skompletować odpowiedni sprzęt. Nikt nie powiedział, że trzeba wydawać ogromne sumy. Dla mnie najlepszych rozwiązaniem są komputery poleasingowe, bo mam pewność, że te sprzęty pochodzą ze sprawdzone źródła, a do tego są całkiem dobrej jakości. Przykładem tego jest np. hp workstation z440 - komputer, który sprawdził się w mojej firmie świetnie :)

ćwiczenia oczu przy zezie
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: asxx »

Sprzedaż online musi mieć bardzo dobre systemy, aby z wszystkiego można było sprawnie i dobrze korzystać. Innowacją podobno jest teraz system od https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza Czy zgadzacie się z takimi informacjami? Korzystaliście? Mnie zainteresowało w nim najbardziej to, że łączy się z księgowością online, bankowością oraz nie ma żadnego problemu w tym, aby połączyć go z magazynem.
Awatar użytkownika
poreks
Posty: 58
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:14

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: poreks »

Potrzebujemy w firmie podnośnika koszowego. Czy warto go wynająć w http://arton.net.pl czy lepiej po prostu kupić? Co będzie lepszym rozwiązaniem?
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 95
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:35

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: zuzanka »

Moim zdaniem to dobrze zainwestowac w postrzeganie firmy. Można to uzyskac poprzez skorzystanie z usług firm projektujących ładne ilustracje reklamowe. Taka firmą jest np. http://fantasiadesign.pl/tablice-unijne-olkusz/ . Tworzą super tablice unijne, katalogi, opakowania, logotypy i fotografie reklamowe. Według mnie to dobra inwestycja w firmę.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Katerina25 »

Jeśli chce się rozwijać swoją firmę, to warto w nią inwestować. Przede wszystkim zacząłbym od inwestycji w swoją kadrę, żeby też móc lepiej nią zarządzać. Ogólnie o nowoczesnym zarządzaniu kadrami możemy przeczytać na https://kursnahr.pl/nowoczesne-zarzadzanie-kadrami/. Myślę, że jest to bardzo ciekawy artykuł dla wszystkich przedsiębiorców, którzy zatrudniają, bądź będą zatrudniać ludzi do swojej firmy.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Katerina25 »

asxx pisze: ↑27 paź 2019, 14:41 Sprzedaż online musi mieć bardzo dobre systemy, aby z wszystkiego można było sprawnie i dobrze korzystać. Innowacją podobno jest teraz system od https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza Czy zgadzacie się z takimi informacjami? Korzystaliście? Mnie zainteresowało w nim najbardziej to, że łączy się z księgowością online, bankowością oraz nie ma żadnego problemu w tym, aby połączyć go z magazynem.
Zgadzam się. Odpowiednio dobrany system oprogramowania jest niezmiernie ważnym elementem każdej firmy. Ich możliwość integracji i współpracy między poszczególnymi programami znacznie ułatwia pracę. Ważnym elementem jest również dobry antywirus i nie można o nim zapomnieć. Takim skutecznym rozwiązaniem jest https://bitdefender.pl/ , który zabezpieczy nasz komputer przed atakami i utrata danych.
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: asxx »

Inwestując w firmę wiele osób zarządzających decyduje się na zakup dużego obiektu z dużą działką i budynkiem, aby stworzyć tam siedzibę lub jakieś magazyny dla swojej firmy. Jest to zdecydowanie bardzo duża inwestycja, więc warto dobrze dobrać ofertę do możliwości finansowych firmy. Strona https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/obiekty może zaoferować świetne oferty, a Wy sprawdzicie, czy coś będzie dla Was odpowiednie.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: mczay »

Warto jest inwestować w firmę, a szczególnie w coś, co pozwoli jej się rozwinąć. Ja polecam wdrożyć system erp ze strony: https://www.streamsoft.pl/systemy-erp/ . Uporządkuje on procesy w Twojej firmie, co usprawni funkcjonowanie firmy. Można też dzięki niemu zoptymalizować wydatki.
Awatar użytkownika
Sekretarka
Posty: 5
Rejestracja: 06 gru 2019, 13:43

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Sekretarka »

Na pewno świetna inwestycją jest narzędzie do zarządzania dokumentami - Lucy DMS. Zapewnia, że wszystkie przechowywane dokumenty są bezpieczne i nie grozi im wyciek na zewnątrz :) a to właśnie jest bardzo ważne w przypadku każdej firmy :)
Awatar użytkownika
marek.cytryna
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2019, 14:34

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: marek.cytryna »

U nie super inwestycją okazał się outsourcing ekologiczny. Pakowanie towarów w papierowe torebki przyniosło bardo duży odzew i zadowolenie ze strony klientów. Zwiększyła się sprzedaż. Bardzo fajna opcja, nie tylko ze względu na reklamę, ale też środowisko ;) Nikt chyba nie zaprzeczy, że świat obecnie tonie w plastiku, warto z tym powalczyć.
Awatar użytkownika
lussi
Posty: 18
Rejestracja: 10 paź 2019, 19:15

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: lussi »

Warto korzystać z pomocy biura rachunkowego https://biuromda.pl/ Zawsze jest to świetna opcja, by powierzyć swoją księgowość specjalistom. Będą oni w stanie dopilnować wszystkich terminów rozliczania się z urzędami, rozliczać pracowników i nie tylko.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 66
Rejestracja: 20 maja 2019, 12:44

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: AbiUbu »

Ciekawą opcją jest instytucja prokurenta. Polecam spróbować sił w takiej roli. Odpowiedzialność prokurenta w spółce z o.o. jest cały czas żywo dyskutowana, natomiast nawet w świetle nowelizacji przepisów z 2016 roku nie ma podstaw do tego, by komornik wszedł mu na prywatny majątek.
Awatar użytkownika
diana
Posty: 155
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:17

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: diana »

Jaki system przeciwpożarowy macie w swojej firmie? Ja trafiłam dzisiaj na ofertę tej firmy https://safetymark.pl/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z niej. Chciałabym jak najszybciej zamontować nowy system przeciwpożarowy w naszej firmie a słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat Safety Mark.
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 162
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:24

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Pinki »

Zdecydowanie polecam wam wszystkim sprawdzić działki inwestycyjne na śląsku http://metropolis.pl/nieruchomosci-sprzedaz gdzie znajdziecie bardzo dużo ciekawych lokali i nie tylko pod wynajem. Naprawdę solidna firma, więc polecam współpracę z nimi, na pewno nie będziecie zawiedzeni.
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: asxx »

Widzę, że piszecie o inwestowaniu w firmę w postaci zakupu nowego sprzętu i komputerów. Zdecydowanie się z Wami zgodzę, bo sprzęt w firmie jest niezwykle potrzebny. Sam ostatnio kupowałem laptopa i na szczęście udało się znaleźć fajną promocję na stronie https://www.oleole.pl/komputery-stacjon ... Dell.bhtml Nie wiem, czy dalej cena jest tak samo niska, ale możecie sprawdzić.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Katerina25 »

Zalezy mi na tym,aby inwestowac w firme. Mysle,ze inwestowanie w szkolenia sa bardzo wazne. Co sądzicie o inwestowaniu w firme szkolenia id zialy hr? Mysle,ze dzial hr jest bardzo powazny. https://kursnahr.pl/jak-doradztwo-hr-mo ... oj-biznes/ Co sądzicie? Chętnie poznam Wasze opinie.
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 335
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: miszol »

Można wspomóc planowanie poprzez programy informatyczne dedykowane przedsiębiorcom. Takie rozwiązania - systemy ERP znaleźć można na stronie https://sellintegro.pl/27-allegro. Zintegrowanie wszystkich procesów ułatwia i umożliwia zarządzanie wszystkimi obszarami firmy.
Awatar użytkownika
keylos
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2020, 22:29

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: keylos »

Do tego można dopisać np. firmę https://www.keylogger.pl - ten program bardzo pomaga średnim firmą w optymalizacji pracy.
Awatar użytkownika
adelo23
Posty: 227
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:31

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: adelo23 »

Zauważyłem, że w mojej firmie co prawda małej ostatnio są problemy z dobrym antywirusem i ochroną strony web więc szukam czegoś nowego, co zapewni konkretną ochronę żeby nie trzeba było się martwić. Z tego co czytałem na kilku blogach polecanym programem jest malwarebytes endpoint protection czyli https://www.vebo.pl/malwarebytes-endpoint-protection coś takiego i tu pytanie czy znacie, albo korzystacie i możecie napisać kilka słów więcej jak ta ochrona wygląda w praktyce?
Awatar użytkownika
kelly
Posty: 87
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:38

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: kelly »

W różne rzeczy można inwestować. Ja przykładowo prowadzę firmę produkcyjną także często inwestuje w dobre kartony czy takie taśmy https://tasmaznadrukiem.pl/oferta/tasmy-papierowe.html . Odpowiednio zapakowany towar to podstawa dobrze działającej firmy. Dlatego starannie dobieram do siebie artykuły.
Awatar użytkownika
Olga
Posty: 45
Rejestracja: 20 mar 2019, 5:50

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Olga »

Osobiście uważam, że inwestowanie w firmę to konieczność, zwłaszcza jeżeli chcemy bez większych problemów się rozwijać. Przy okazji na pewno ciekawym rozwiązaniem dla przedsiębiorców może okazać się takie rozwiązanie jak np. https://cloudica.pl/fitsm-2/ . Dzięki niemu można bowiem nie tylko usprawnić określone procesy, ale też stworzyć bezpieczne środowisko IT. Co sądzicie o takiej opcji?
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Katerina25 »

Wiele firm przechowuje wiele poufnych dokumentów w chmurze, co niestety ale nie zapewnia zbytnio bezpieczeństwa. Warto więc zainwestować w coś lepszego, jak virtual data room. Polecam poczytać trochę więcej o tym czy warto przechowywać pliki w chmurze https://fordata.pl/przechowywanie-danyc ... wo-plikow/.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 101
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:19

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: fiona45 »

Warto inwestować w systemy różne dla firmy. Widziałam ciekawe propozycje na https://www.hdsystem.pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji z doborem odpowiedniego dla danej firmy. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla Siebie.
Awatar użytkownika
garettka
Posty: 78
Rejestracja: 06 lut 2020, 19:44

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: garettka »

Przede wszystkim warto zainwestować swoje oszczędności w surowce albo kryptowaluty, jeżeli oczywiście nie używacie w danej chwili konkretnej puli pieniędzy.ja inwestuje w systemie XTB i naprawdę jest to świetna sprawa. Macie tam 25 par związanych z kryptowalutami, mnóstwo surowców i innych akcji.
Awatar użytkownika
patrycja
Posty: 161
Rejestracja: 28 maja 2019, 8:56

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: patrycja »

Owszem, inwestowanie w firmę jest bardzo ważną kwestią i nie można bagatelizować tego tematu. Ja planuję w najbliższym czasie skorzystać z usług firmy https://cloudferro.com/ która oferuje najlepsze i najlepiej zabezpieczone chmury. Nie wiem czy wiecie, ale zasoby w takiej chmurze (takie jak serwery i magazyn) należą do zewnętrznych dostawców usług w chmurze, którzy obsługują je i udostępniają przez Internet - dlatego mamy taką wygodę z ich korzystania.
Awatar użytkownika
Julka
Posty: 28
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:46

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Julka »

Przez pracę zdalną niestety musieliśmy się nauczyć nieco inaczej funkcjonować. Ułatwiła nam to chmura komputerowa . Wszelkie pliki znajdują się w jednym miejscu i każdy z nas ma do nich dostęp. Na bieżąco uzupełniamy materiały, jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientami. Wydaje mi się, że cała ta sytuacja uzmysłowiła wielu przedsiębiorcom jak ważne jest inwestowanie w firmę i pracowników oraz jak kluczową rolę w takich sytuacjach odgrywa internet.
Awatar użytkownika
lilia88
Posty: 83
Rejestracja: 01 lis 2019, 11:40

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: lilia88 »

garettka pisze: ↑05 cze 2020, 17:51 Przede wszystkim warto zainwestować swoje oszczędności w surowce albo kryptowaluty, jeżeli oczywiście nie używacie w danej chwili konkretnej puli pieniędzy.ja inwestuje w systemie XTB i naprawdę jest to świetna sprawa. Macie tam 25 par związanych z kryptowalutami, mnóstwo surowców i innych akcji.
To fakt... sama inwestuję swoje oszczędności w systemie XTB Tak, jak już pisałem. Tam macie wszystkie istotne narzędzia i rozwiązania, całość jest do ogarnięcia. Zaczynacie od dema XTB i potem reszta leci sama, najlepiej aktualnie w złoto inwestować
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 149
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:14

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Tomasz798 »

Warto się dobrze zastanowić nad tym, jakie inwestycje będą dla Was najbardziej adekwatne. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że świetnym wyborem będzie skorzystanie z możliwości, jakie stwarzają opakowania z https://www.schoellerallibert.com/pl/cl ... top-fruit/ To na pewno przyczyni się do bezpieczeństwa Waszych produktów, sami sprawdźcie!
Awatar użytkownika
lilia88
Posty: 83
Rejestracja: 01 lis 2019, 11:40

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: lilia88 »

jak macie swój zakład fryzjerski, sklep to przede wszystkim w bezpieczenstwo klientów :) Bardzo fajne mają tutaj maseczki https://www.permanent24.pl i inne akcesoria do ochrony. Warto.
Awatar użytkownika
Imad
Posty: 111
Rejestracja: 06 lip 2020, 10:10

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Imad »

My w naszym magazynie zdecydowaliśmy się na zainwestowanie w przenośniki taśmowe od firmy Aimtech https://aimtech.waw.pl/oferta/przenosniki . Był to absolutny strzał w dziesiątkę, który pozwolił na zwiększenie obrotów i znacznie bardziej komfortowe wykonywanie prac magazynowych. Solidny sprzęt dla każdej gałęzi przemysłu prowadzącej własne magazyny czy hale produkcyjne.
Awatar użytkownika
etam
Posty: 25
Rejestracja: 05 wrz 2020, 19:03

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: etam »

Nam już od jakiegoś czasu po głowie chodzi migracja do chmury. Czy ktoś się już może zdecydował na takie rozwiązanie i może powiedzieć, czy w ostatecznym rozrachunku jest zadowolony?
omówis

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: omówis »

Na pewno musicie zainwestować w porządne zabezpieczenia pożarowe i sprzęt przeciwpożarowy. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.gasnice-chelm.pl/ Jest to sprawdzona firma z Chełma, która oferuje produkty wysokiej jakości.
ginamó

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: ginamó »

Niektóre inwestycje powinien nadzorować notariusz, głównie jeśli chodzi o stawianie na nieruchomości. Najważniejsze to także wiedzieć na kogo postawić. Jako udaną mogę nazwać współpracę z kancelarią notarialną https://notariuszchwialkowski.pl/ . Tak solidnego wsparcia było nam trzeba.
Awatar użytkownika
garettka
Posty: 78
Rejestracja: 06 lut 2020, 19:44

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: garettka »

Moim zdaniem jak najbardziej warto jest inwestować w kryptowaluty, ale najpierw trzeba się na ten temat jak najwięcej dowiedzieć. Co powiecie na jakieś dobre szkolenie z kryptowalut? Na stronie XTB możecie sobie zobaczyć, jakie zagadnienia są tam poruszane. Moim zdaniem taki kurs może być bardzo dobrym przygotowaniem do inwestowania w kryptowaluty.
Mikuś

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Mikuś »

Zależy, jaką firmę prowadzisz, ja prowadzisz zakład mechaniki samochodowej i ostatnio inwestowałem w nowe oświetlenie, bo ma to duże znaczenie dla jakości pracy. Nowe oświetlenie kupiłem w sklep TOSHIBA LED, do tego dokupiłem bardzo fajne oświetlenie kierunkowe boczne, które zainstalowałem na długich kamieniach, co sprawia, że bardzo łatwo można odpowiednio ustawić sobie światło i nie angażować nikogo więcej.
Świstak34

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: Świstak34 »

Czasami w firmie nie ma co oszczędzać na siłe, a na pewno nie na takich rzeczach jak np. hosting internetowy dla strony. Wiecie, potem nagle się dzieje tak, że strona nie działa i nikt nie wie czemu ;P. Lepiej znaleźć porządny hosting, zobaczcie sobie dla przykładu to zestawienie https://rankinghost.pl/hosting-wordpress/.

siemens s7 modbus tcp
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: orton50 »

Warto również pamiętać, że wszelkie poważniejsze decyzje, a także ważne umowy ustalać z notariuszem. Dobrze jest mieć w takim wypadku zaufaną osobę, która pozwoli nam zadbać o wszelkie działania i pomoc w tym wymiarze. Polecam zatem doświadczonych notariuszy z https://piatekchemycz.pl/ którzy posiadają sporą dawkę wiedzy, ale także umiejętności, które na pewno będą przydatne w tym obszarze.
hiczungł

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: hiczungł »

Ostatnio zadbałem nawet o dyplomy uznania dla wieloletnich pracowników - a wszystko po to, aby poprawić ich morale. Ogromnego wsparcia i pomocy na tym polu udzielili mi https://wamax-druk.pl/content/7-koszty-przesylki z ktorymi zrealizowanie tego planu okazalo sie mozliwe. Dostarczyli wysokiej jakosci dyplomy, ktore posluzyly jako nagroda idealna - a dokladnie taki byl cel.
móranowski

Re: Inwestowanie w firmę

Post autor: móranowski »

Ze sprzętem drukującym nie mamy już kłopotu. Wszystko to, zapewnione przez https://www.printiseasy.com.pl/oferta umożliwia wykonywanie druków na konkretnym i niezastąpionym poziomie a o to chodziło .Możemy także liczyc na wszelkie materialy drukujace.
ODPOWIEDZ