firma sprzątająca magazyny

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

firma sprzątająca magazyny

Post autor: mczay »

Czy znajdę na Śląsku firmę która poza sprzątaniem biur podejmuje się także sprzątania magazynów? Obecna z którą współpracuje nie ma takich usług w ofercie. potrzebny do tego nieco inny sprzęt i doświadczenie.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 222
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: firma sprzątająca magazyny

Post autor: fiola »

Zgadza się, sprzątanie magazynów nieco inaczej wygląda i wymaga innego przygotowania. Na pewno większej ostrożności ze strony zespołu, użycia profesjonalnych maszyn. Na terenie Rybnika, Zabrza, Gliwic i Katowic takie zadanie możesz powierzyć tej firmie http://daress.pl/oferta/sprzatanie-hal- ... ukcyjnych/ oni mają duże doświadczenie w tym zakresie. Zajmują się też sprzątaniem biur. Także mogą kompleksowo obsługiwać firmę. Co do sprzątania magazynów mają na wyposażeniu urządzenia i maszyny, które są przeznaczone do sprzątania tego typu obiektów oraz gwarantują bezpieczeństwo. Pracownicy są wyszkoleni i mają doświadczenie w zakresie takiego sprzątania. Na pewno sobie poradzą.
Awatar użytkownika
promyk
Posty: 26
Rejestracja: 10 kwie 2020, 13:52

Re: firma sprzątająca magazyny

Post autor: promyk »

Wiesz co, możesz zapytać, czy Firma Idealne Sprzątanie, która świadczy usługę sprzątanie biur , ma w ofercie również magazyny. Kto wie, może się tym zajmą w odpowiednim czasie, nie wiem sama. Ja akurat myślę o nich, jeśli chodzi właśnie o moje biuro, ale to w przyszłości, bo na razie to nie wiadomo, co będzie z biznesem.
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: firma sprzątająca magazyny

Post autor: Pracuś »

Do takiego magazynu warto wybrać odpowiedni sprzęt do sprzątania. Magazyn to spora powierzchnia,a z nią poradzi sobie porzadny odkurzacz centralny. Myslę ,że warto spojrzeć na oferte tego sklepu internetowego http://centralne-odkurzacze.net/ - oferuja rabaty na zakupy
Awatar użytkownika
Janka40
Posty: 109
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:41

Re: firma sprzątająca magazyny

Post autor: Janka40 »

Czystość w magazynie jest niezbędna, żeby przechowywane produkty i towary były w dobrym stanie. Szczególnie jeśli powierzchnia magazynowa jest komuś wynajmowana do przechowywania artykułów. Ale równie ważna jest także odpowiednia logistyka magazynowa - https://logit.com.pl/logistyka-magazynowa-logit/ Dzięki temu znacznie łatwiej zapanować nad ładem w magazynie oraz wydawać towary na zewnątrz.
:)
Awatar użytkownika
Imad
Posty: 111
Rejestracja: 06 lip 2020, 10:10

Re: firma sprzątająca magazyny

Post autor: Imad »

Tutaj mogę polecić firmę Energopiast https://www.energopiast.pl/uslugi-gospodarcze . Zajmująsię sprzątaniem na terenie naszej hali produkcyjnej. Pełen profesjonalizm, dzięki któremu możemy cieszyć się porządkiem na stanowiskach pracy każdego kolejnego dnia.

bat sport opinie o produktach
Awatar użytkownika
olimpka
Posty: 176
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:09

Re: firma sprzątająca magazyny

Post autor: olimpka »

dla nas te uslugi wykonuje https://ewa-pol.pl/sprzatanie/sprzatanie-przemyslowe/ - swietnie zorganizowana ekipa, wszystko bez najmniejszych problemow, polecam wspolprace
Awatar użytkownika
wojtello
Posty: 26
Rejestracja: 14 lip 2020, 13:59

Re: firma sprzątająca magazyny

Post autor: wojtello »

Mogę Ci polecić usługi firmy sprzątającej Anilop https://anilop.org z Krakowa, która rzetelnie i terminowo wywiązuje się ze sprzątania przestrzeni biurowej w naszym przedsiębiorstwie.
ODPOWIEDZ