Firma i reklama

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 152
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Firma i reklama

Post autor: Kasha »

DObrze jest zainteresowac się odpowiednia reklamą. Teraz modne są flagi reklamowe, wystawy z ulotkami, czy ścianki. To wszystko bardzo się przydaje w reklamie. Z tego co zauwazyłem to tutaj https://www.retio.pl/ firma ma w swojej ofercie własnie takie rzeczy. Sa starannie wykonane więc warto w to zainwestować..
Awatar użytkownika
rewi92
Posty: 69
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:36

Re: Firma i reklama

Post autor: rewi92 »

Jeśli chodzi o reklamę firmy, to czasami pojawiają się różnego rodzaju zamówienia publiczne, ale czasem jest problem z określeniem konkretnych warunków i jest to wyjaśnione na konkretnym przykładzie na stronie https://www.portalzp.pl/szacowanie-wart ... -9524.html więc koniecznie sprawdźcie, jeśli temat dotyczy Waszej firmy.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Firma i reklama

Post autor: Kachna »

Ja osobiście uważam, że nawet dzisiaj, w dobie internetu, bardzo dobrze sprawdza się reklama tradycyjna, czyli na ulotkach, plakatach itp. My tego typu materiały reklamowe zamawiamy zawsze w naszej zaufanej drukarni interetowej https://www.diamond-druk.pl. Zawsze możemy tam liczyć na bardzo wysoką jakość, szybki czas realizacji i niskie ceny :)
Awatar użytkownika
tuczynka
Posty: 147
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:39

Re: Firma i reklama

Post autor: tuczynka »

Moim zdaniem w reklama firmy w dzisiejszych czasach to absolutna podstawa. Bez tego naprawdę trudno zaistnieć. Moim zdaniem najlepiej sprawdza się reklama internetowa. Takie zdania jak strony internetowe dla firm swift najlepiej powierzyć w ręce profesjonalistów w tej branży. Trzeba pamiętać o tym, że taka strona jest naszą wizytówką, więc musi być odpowiednio wykonana i działać bez zarzutu.
ODPOWIEDZ