Elektroniczny obieg dokumentów

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
JobMaster
Posty: 12
Rejestracja: 21 paź 2019, 20:20

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: JobMaster »

Staram się nadążać za nowościami w funkcjonowaniu firmy, ale czasami okazuje się, że coś jest dla mnie kompletną nowością. Tak było z elektronicznym obiegiem dokumentów. Poczytałam na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow, że już nie ma potrzeby trzymania dokumentów w formie papierowej, że wszystko znajduje się na dysku, jest większa kontrola nad obiegiem dokumentacji. Dla mnie to świetne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: flisa »

Wszystko fajnie, ale jeśli decydujecie się na udostępnianie dokumentów poza firmę, to warto rozważyć system Virtual Data Room, dzięki któremu można robić to w bezpieczny sposób. Tutaj https://fordata.pl sobie zerknijcie i poczytajcie na ten temat. Można się tam sporo dowiedzieć i na tej podstawie podjąć właściwą decyzję.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Katerina25 »

Z tym Virtual Data Room to super opcja faktycznie. Po polsku mówi się na to wirtualne pokoje danych i wydaje mi się, że ta branża tak na prawdę dopiero się rozwija. Warto zainteresować się tematem, zwłaszcza jeśli mamy do przeprowadzenia fuzję spółki, albo badanie due diligence.
Łojek

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Łojek »

Na dzień dzisiejszy ja uważam, ze jest to dokonałem rozwiązanie i właśnie dlatego ja również staram się wdrożyć w najbliższym czasie u siebie elektroniczny obieg dokumentów. Bardzo mnie do tego przekonało przeczytanie wpisu http://www.wlasna-firma.pl/elektroniczn ... -korzysci/ gdzie właśnie ciekawie o tym systemie napisano.
ODPOWIEDZ