drukarka nowa firma

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 26
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:44

drukarka nowa firma

Post autor: zenka »

Zakładam nowa firmę. To moja pierwsza działalność. Szukam dobrej i sprawdzonej drukarki, której nie będę musiała co chwile oddawać do serwisu.
Awatar użytkownika
paolaP
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:16

Re: drukarka nowa firma

Post autor: paolaP »

Zobacz sobie ta Epson EcoTank M3140. Druk dwustronny, skaner, wi-fi. Tusz tani i bardzo wydajny. Drukujemy na prawdę bardzo, bardzo dużo także sprawdzona przez nas w 100%.

konsulat federacji rosyjskiej w krakowie
Awatar użytkownika
ola758
Posty: 8
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:09

Re: drukarka nowa firma

Post autor: ola758 »

To prawda jest bardzo dobra. Ze wszystkich drukarek zdecydowanie najlepsza i najbardziej ekonomiczna.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 26
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:44

Re: drukarka nowa firma

Post autor: zenka »

Nie miałam nigdy epsona. Ostatnia drukarka dosłownie spijała tusz. sprawdzałam tego Epson EcoTank M3140. Cena super. Widzę, że bardzo chwalona za oszczędność. Wypróbujemy.
Awatar użytkownika
wynajem
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2020, 21:30
Kontakt:

Re: drukarka nowa firma

Post autor: wynajem »

Polecam skorzystanie z oferty firmy TonDruk więcej szczegółów znajdziesz na http://tondruk.pl
jksał

Re: drukarka nowa firma

Post autor: jksał »

Nie zapominaj o zaopatrzeniu w stosowne tusze i tonery! Ja w końcu zdecydowałem się na wybór tych całkiem solidnych, z oferty http://www.phuagma.pl/ . Ta jakość mnie absolutnie porwała.
muszyńanka

Re: drukarka nowa firma

Post autor: muszyńanka »

Coraz popularniejszy staje się wynajem drukarek , także i Tobie jako właścicielowi świeżej firmy radziłbym pójść w tym kierunku. Nma od dawna udostępniają je http://www.ksero-contakt.pl/uslugi , co jest całkowicie opłacalnym i interesującym wyborem - dlatego rówież i Ty to przemyśl. Polecam!
Kaśia

Re: drukarka nowa firma

Post autor: Kaśia »

Nie ma sensu kupować nowej drukarki do firmy. O wiele lepszym pomysłem, jest dzierżawa. Można dzięki takiemu rozwiązaniu bardzo dużo zaoszczędzić na wydrukach. Pod tym adresem znajdziesz firmę, która prowadzi taką usługę - https://ale.pl/content/59-dzierzawa-i-wynajem-drukarek. Ważne jest również to, że nie przejmujesz się serwisami oraz eksplartacją.
ginamó

Re: drukarka nowa firma

Post autor: ginamó »

Pomyśl o wydzierżawieniu takiego sprzęty. Ja postanowiłem o wykorzystaniu rozwiązań znanych z oferty http://www.ksero-contakt.pl/uslugi . Drukarki te charakteryzuje precyzyjna jakość a w pracy są niezawodne. Korzystanie z nich sprawia nam sporo radości, perfekcyjny wybor!
Tymeł

Re: drukarka nowa firma

Post autor: Tymeł »

W takim razie jeżeli rozważacie najlepszą opcję w zakresie wyboru dobrej jakości sprzętu do swojego biura, w tym również drukarek to koniecznie weźcie pod uwagę ofertę przygotowaną przez sklep https://ale.pl/content/59-dzierzawa-i-wynajem-drukarek w którym znajdziecie drukarki najlepszych marek, ale również możliwość wzięcia dzierżawy, bądź skorzystania z wynajmu. Przy czym również zajmują się serwisami i dostarczeniem zamienników więc problem jest z głowy i cenowo wychodzi naprawdę okey :)

pierogi tarnów
czosnekwrgłł

Re: drukarka nowa firma

Post autor: czosnekwrgłł »

W dzisiejszych czasach coraz częściej wynajmuje się tego typu sprzęt. Osobiście podjąłem decyzję o inwestycji w rozwiązania z oferty https://hicopy.gdansk.pl/#offer . Pozwoliły na wykonywanie podstawowych, biurowych prac. No i wynajem jest niezwykle opłacalny!
lózak

Re: drukarka nowa firma

Post autor: lózak »

Wiesz co? Zamiast kupować drukarkę, powinieneś ją zwyczajnie wynająć! Taki ruch w dzisiejszych czasach je po prostu dużo bardziej opłacalny. Ja sam realizację tego projektu wolałem powierzyć do firmy http://www.grafixbis.com.pl/o-firmie . Zapewnili nam drukarki, możemy także liczyć na ewentualny serwis gdyby coś było na rzeczy. Mi to w zupełności odpowiada! Sprawnie zrealizowane zadanie.
ODPOWIEDZ