Dobry agregat

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 152
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Dobry agregat

Post autor: Kasha »

Wiem, że tutaj http://budmar-mb.pl/pl/ mają szeroki wybór. Zarówno agregatów jednofazowych, jak i trójfazowych. Myślę, że jeśli chodzi o wybór konkretnego urządzenia to najlepiej podpytać bezpośrednio w sklepie. Fachowiec będzie potrafił doradzić optymalne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Re: Dobry agregat

Post autor: martita »

Jeśli dłużej będziemy korzystać z takiego sprzętu, to faktycznie zakup opłaca się. Ale jeśli agregat jest nam potrzebny doraźnie, to jednak bardziej opłaca się do wynająć. Tu http://budo-trans.com/agregaty-pradotworcze/ maz namiary na wynajem takich agregatów. Oni też doradzą, który będzie najlepszy.
Awatar użytkownika
Bizneswoman
Posty: 94
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:30

Re: Dobry agregat

Post autor: Bizneswoman »

Wynajem nie jest niestety opłacalny. Są sklepy jak tu http://budmar-mb.pl/pl/ gdzie agregat na własność można dostać w dobrej cenie. Jak policzysz ile wydasz na wynajem to zobaczysz, że to nie ma sensu. No chyba, że agregat potrzebny Ci jednorazowo - wówczas wynajem może być ok.
Awatar użytkownika
piotrekm0
Posty: 42
Rejestracja: 25 lut 2020, 16:57

Re: Dobry agregat

Post autor: piotrekm0 »

Ja zdecydowałem się na zakup agregatu prądotwórczego po ostatniej awarii instalacji elektrycznej w domu. Znalazłem stronę https://raxpol.com.pl/. To strona firmy, która zajmuje się sprzedażą i serwisem tego typu urządzeń. Byłem bardzo zadowolony z wysokiej jakości obsługi i profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru najlepszego agregatu, który spełnił moje oczekiwania.
ginamoą

Re: Dobry agregat

Post autor: ginamoą »

Ja od dawna wynajmuję agregat, gdyż jest to zdecydowanie najbardziej opłacalny ruch. Korzystam z tego rozwiązania od kiedy zapoznałem się z ofertą https://agar-power.pl/oferta/ . Dostarczone agregaty pozwoliły nam na prace z prądem w dosyć nietuzinkowych warunkach!
hiczungł

Re: Dobry agregat

Post autor: hiczungł »

Perfekcyjny agregat prądotwórczy zapewnili nam https://www.pagat.com.pl/kategoria-prod ... dotworcze/ . Był to strzał w 10 , gdyż prąd generowany w ten sposób pozwolił nam na wykonanie prac i to wszystkich. W końcu do niego podłączyliśmy niektóre elektronarzędzia.
Awatar użytkownika
zarobiony
Posty: 129
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:11

Re: Dobry agregat

Post autor: zarobiony »

Ja nie potrzebuję akurat takich rzeczy i jak dla mnie bardzo ważną sprawą jest to, aby płacić jak najmniej za prąd do mojego domu. Udało mi się ten plan zrealizować i dzięki ofercie https://poprostuenergia.pl/prad-dla-domu/ płacę o wiele mniej za energię elektryczną.
wiktoria7757

Re: Dobry agregat

Post autor: wiktoria7757 »

Jaki agregat prądotwórczy polecacie? Żeby był dobrze wykonany i wytrzymał dłużej niż jeden rok, no i żeby nie kosztował fortunę. Potrzebuję na budowę domu.
ODPOWIEDZ