Biuro wirtualne

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
ohmon
Posty: 146
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:41

Biuro wirtualne

Post autor: ohmon »

zy ktoś z Was korzysta z takiej opcji? Czy rzeczywiście jest to na dłuższą metę dobre rozwiązanie?
Awatar użytkownika
filca
Posty: 136
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

Re: Biuro wirtualne

Post autor: filca »

Wiesz to zależy od profilu działalności. Jeśli wykonujesz pracę w większości zdalnie to nie ma sensu wynajmować drogiego biura, jednakże potrzebujesz jakiejś siedziby chociażby do spotkań biznesowych. Więc takie biuro wirtualne jest idealnym rozwiązaniem. A skąd jesteś, bo nie piszesz? Jeśli Wrocław to zerknij na http://www.fullserviceoffice.pl/wirtualne-biuro/ - tutaj mają bardzo fajną ofertę wynajmu, tanią przede wszystkim
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 142
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:41

Re: Biuro wirtualne

Post autor: dariaa »

Jak myślicie nad otwarcie swojej firmy to warto wziąć pod uwagę biuro wirtualne https://www.jerozolimskie89.eu/ . Coraz częściej różne osoby decydują się na takie rozwiązanie. Po za ty zauważyłam, że przy zakupie odpowiednich u nich pakietów usług firma ta może operować naszą korespondecją, będzie nas na bieżąco informować z aktualnie toczącymi się sprawami.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Biuro wirtualne

Post autor: Katerina25 »

Ja korzystam od kilku miesięcy. Na ten moment to same plusy. Koszty są niższe od tradycyjnego biura o jakieś 75%. Mam wszystko czego potrzebuję w jednym miejscu. Jeśli zachodzi taka potrzeba to spotykam się w sali konferencyjnej z klientem. Wystarczy wcześniej umówić termin. Nie powiem już jaki koszt jest takiej sali we Wrocławiu :roll: Dzięki ofercie https://foggyoffice.pl/ mogę skupić się na tym, co robię najlepiej.
Awatar użytkownika
Jackson3
Posty: 65
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:53

Re: Biuro wirtualne

Post autor: Jackson3 »

Jest to przydatne, ale tylko w niektórych okolicznościach. Nie każdemu będzie to użyteczne.
Ta część mojego życia już się chyba skończyła i to pozostawia w człowieku pustkę. Taką, która gwiżdże w środku nocy, zupełnie jakby gdzieś tam głęboko w środku zerwał się wiatr i starał się zastąpić to, czego już nie ma.
Awatar użytkownika
roojek
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:56

Re: Biuro wirtualne

Post autor: roojek »

Dokładnie tak, biuro wirtualne to nie jest rozwiązanie dla każdego. Wciąż bardziej powszechne są siedziby stacjonarne i wielu przedsiębiorców szuka lokali pod wynajem na siedzibę swojej firmy. Jest tu ktoś ze Śląska, kto jest własnie w takiej sytuacji ? Jeśli tak to zerknijcie sobie na ofertę Metropolis, oni mają interesujące nieruchomości inwestycyjne w Katowicach http://metropolis.pl/biura-lokale-wynajem/. Dogodna lokalizacja, wysoki standard, niewygórowane ceny wynajmu. Lokale są już gotowe do wynajmu i zagospodarowania na biura czy lokale usługowe.
ODPOWIEDZ