Ubezpieczenie do kredytu

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Awatar użytkownika
macieja-80
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2020, 14:07

Ubezpieczenie do kredytu

Post autor: macieja-80 »

Witam. Jestem zainteresowana wykupieniem ubezpieczenia do kredytu. Czy ktoś z was ma takie ubezpieczenie i powie mi, jak wygląda cały proces? Kto w Łodzi mógłby pomóc mi z wszelkimi formalnościami w tym zakresie?
Awatar użytkownika
Farid_96
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2020, 22:04

Re: Ubezpieczenie do kredytu

Post autor: Farid_96 »

Jeśli chodzi o takie ubezpieczenie, to najlepiej będzie skontaktować się z firmą czasnakredyt.pl. Udzielą Ci wyczerpujących informacji na ten temat, pomogą załatwić formalności. Działają zawsze na korzyść klienta, więc nie masz się o co martwić.
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Ubezpieczenie do kredytu

Post autor: asxx »

W wielu kredytach hipotecznych konieczne jest posiadanie ubezpieczenia na życie. Niektóre banki dają możliwość dobrowolnego wyboru takiego ubezpieczenia, więc uważam, że warto byłoby coś samemu sobie znaleźć. Pomocna w tym będzie strona https://cuk.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie Uwierzcie mi, że jest w czym szukać.
Awatar użytkownika
tomi88
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 22:54

Re: Ubezpieczenie do kredytu

Post autor: tomi88 »

Większość banków podczas podjęcia decyzji przy kredycie hipotecznym wymaga ubezpieczenia na życie, przecież nikt nie chce być stratny prawda?
W ubezpieczeniu pod kredyt polecam sprawdzoną firmę https://cupomat.pl
płotystawiam

Re: Ubezpieczenie do kredytu

Post autor: płotystawiam »

Ubezpieczenie kredytu daje pewność i bezpieczeństwo w trudnych chwilach jak np. utraca pracy czy zdrowia. Jak skorzystać i jak dobrać takie ubezpieczenie do kredytu który się bierze pomoże firma finansowa Bold Invest https://www.boldinvest.pl/ . Ubezpieczenie to produkt finansowy jak każdy inny, najczęściej jest to po prostu opłaca doliczana do miesięcznej raty kredytowej.
Awatar użytkownika
rewi92
Posty: 69
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:36

Re: Ubezpieczenie do kredytu

Post autor: rewi92 »

A co ogólnie sądzicie o ubezpieczeniu na życie? Wszystkiego dowiadywaliście się z internetu, czy raczej korzystaliście z jakiejś placówki stacjonarnej by dowiedzieć się wszystkich szczegółów? Ja polecam kalkulator online - http://swiatubezpieczen.net.pl/ Bardzo wygodna sprawa.
ODPOWIEDZ