Tani dostawca energii

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Awatar użytkownika
gerard_76
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2020, 10:56

Tani dostawca energii

Post autor: gerard_76 »

Witam serdecznie. Jakiego dostawcę energii do firmy polecacie ze względu na niskie opłaty? Chciałbym znaleźć najkorzystniejszą ofertę, ale wybór jest dość duży.
Awatar użytkownika
Izydora72
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2020, 10:27

Re: Tani dostawca energii

Post autor: Izydora72 »

Też miałam spory problem z wyborem, więc zgłosiłam się do elektrum.com.pl. Zajmują się doradztwem w tym zakresie. Dzięki nim wiele zaoszczędziłam na opłatach. Poza tym to profesjonaliści, którzy zadbają o wszystkie formalności :)
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Tani dostawca energii

Post autor: Kachna »

A czy przeprowadzaliście już w Waszej firmie audyt efektywności energetycznej? Jeśli jeszcze nie, to polecam kontakt z firmą https://www.efektywniej.pl/, która dla Was taki audyt przeprowadzi ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni :)
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Re: Tani dostawca energii

Post autor: flisa »

A nie lepiej zainwestować w ekologiczne rozwiązania? Tutaj https://www.elektro.info.pl/artykul/ryn ... -roku-2017 można sobie poczytać na temat odnawialnych źródeł energii. Jest tam wiele ciekawych informacji. Nie wiem czy wiecie, ale np. montując panele słoneczne nie tylko dbacie o środowisko, ale również rachunki za energię będą znacznie niższe. Właśnie dlatego warto wszystko dokładnie przemyśleć.
dębert

Re: Tani dostawca energii

Post autor: dębert »

Ja ostatnio miałem problem z kablami energetycznymi. Z pomocą przyszła mi firma http://kmjp.pl/ która zajmuje się diagnozą kabli elektroenergetycznych. Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można polegać.
ODPOWIEDZ